Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Fryzjerka miała uratować jej zniszczone włosy. Gdy spojrzała w lustro po, zalała się łzami
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 29.08.2020 21:20

Fryzjerka miała uratować jej zniszczone włosy. Gdy spojrzała w lustro po, zalała się łzami

fryzjerka
fot. screen youtube.com/nina gray

Fryzjerka, gdy zobaczyła klientkę, dopytała się o wszystkie zabiegi, jakie miały miejsce na jej włosach. Oj, nie była to mała ilość. Okazało się, że kobieta przeplatała koloryzację z dekoloryzacją i wyszedł z tego niezły miszmasz. Była na skraju załamania.

Fryzjerka nie ma łatwego zadania, gdy do jej salonu wchodzi klasyczny przypadek wielobarwnej blondynki. Podobno zdarzają się wśród tej profesji tacy, którzy odmawiają wykonania zabiegu dekoloryzacji, bojąc się, że pozbawią swoją klientkę większości włosów. Pewna kobieta miała właśnie taki bałagan na głowie, który odbierał jej pewność siebie. Postanowiła w końcu pozbyć się utrapienia.

Fryzjerka postanawia podjąć się wyzwania

Fryzjerka zaczęła od oceny stanu włosów, analizując wszystko, co się na nich wydarzyło, żeby wiedzieć jakich produktów użyć. Ważne jest też ustalenie koloru, o jakim marzy klientka i jaki rzeczywiście w takiej sytuacji można uzyskać. Kobieta, która siedzi na fryzjerskim fotelu, nie posiada się z radości, że wreszcie pozbędzie się znienawidzonego blondu.

Panie decydują się wybrać delikatny brąz o jednolitym odcieniu. Już siedząc przy fryzjerskiej myjce, kobieta zaczyna zauważać różnice w wyglądzie jej koloru skóry, obrysowania oczu i brwi. Jakby nagle odjęło jej lat! Jest to nauczka dla wielu kobiet, które koloryzują sobie włosy w kilku odcieniach. To naprawdę postarza.

  1. Radosna nowina z życia Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego. Wyjątkowy dzień nadchodzi wielkimi krokami
  2. Porażające nagranie z polskiego SOR-u. Mężczyzna z bólu nie miał siły iść, nikt nie udzielił mu pomocy

Kobieta wzrusza się efektem

Po kilku delikatnych dekoloryzacjach, fryzjerce udaje się wrócić do naturalnego koloru, to znaczy, wyniszczonego zbyt wieloma pigmentami odcienia brązu i szarości. Jest to ogromny sukces, przy tak wielu kolorach na włosach osiągnąć jednolitość, to graniczy z cudem.

Gdy kolor jest już prawie wyrównany, włosy klientki zostają pokryte brązową, delikatną farbą. Kobieta nie może się doczekać, by zobaczyć, jak wygląda. Po kilku godzinach starań, gdy siada przed lustrem, widząc na razie tylko mokre włosy, jeszcze nie ułożone, z jej oczu zaczynają spływać łzy! Jest do tego stopnia odmieniona, że nie może się powstrzymać, żeby nie płakać ze szczęścia. Gdy jej fryzura zostaje wystylizowana, kobieta rozumie zasadniczą różnicę, między tymi koloryzacjami. Zaniedbany blond w kilku odcieniach bardzo ją postarzał. W nowej fryzurze odkrywa się owal twarz, obrys oczu, twarz wygląda świeżo i naprawdę, 10 lat młodziej. Która z nas nie popłakałaby się, doświadczając takiej metamorfozy?

fryzjerka

Kobieta stresowała się przed dekoloryzacją, jednak najbardziej pragnęła pozbyć się nielubianego koloru.

fryzjerka

W trakcie metamorfozy już widziała dużą różnicę w swoim kolorze.

fryzjerka

Kobieta, gdy się pierwszy raz zobaczyła, popłakała się… ze szczęścia.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Smutne informacje o Wałęsie. Nikt nie wiedział, media odkryły przypadkiem
  2. Gwiazda „Harry’ego Pottera” padła ofiarą gwałtu w wieku 14 lat. Ujawniono porażające fakty, o których nikt nie wiedział
  3. Fryzjer ogolił kobiecie prawie wszystkie włosy. Rozegrał się dramat, ale jej wygląd powala na kolana
  4. Rafał Trzaskowski przekazał wiadomość z ostatniej chwili. Musiał powołać sztab kryzysowy
  5. Kancelaria Premiera przekazała ważną wiadomość. Od dziś duże zmiany w kraju
  6. Stosujesz sól, czosnek, chrzan i koper kisząc ogórki? Głupi błąd i nie wyjdą dobre