Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Gdy zaszła w pierwszą ciążę miała 14 lat. Teraz ma 11 dzieci i chce więcej, internauci są dla niej bezlitośni
Katarzyna Augustyniak
Katarzyna Augustyniak 13.08.2021 00:31

Gdy zaszła w pierwszą ciążę miała 14 lat. Teraz ma 11 dzieci i chce więcej, internauci są dla niej bezlitośni

ciąża
Fot. Greyerbaby, Pixabay

Ciąża po raz pierwszy przytrafiła się jej, gdy miała 14 lat. Dziś ma 11 dzieci i nie mówi stop. Jak stwierdziła w jednym z wywiadów, marzy o jeszcze liczniejszym potomstwie. Niestety, wiele osób hejtuje ją z tego powodu.

Ciąża to dla niektórych osób trudny temat, zwłaszcza jeśli dotyczy bardzo młodych osób. Veronica Merritt zaszła w pierwszą ciążę w wieku 14 lat i dziś jest szczęśliwą mamą 11 dzieci.

Ciąża w wieku 14 lat. Veronica Merritt dziś jest mamą 11 dzieci i chce więcej

Veronica Merritt po raz pierwszy zaszła w ciążę w wieku 14 lat. Dziś jako matka 11 dzieci często mierzy się z hejtem. Na swoim TikToku stara się udowadniać, że negatywne opinie o wielodzietnych rodzinach są dla nich bardzo krzywdzące i przede wszystkim niesprawiedliwe. Każdy w końcu ma prawo mieć tyle dzieci, ile chce.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:


Dostaję mnóstwo negatywnych wiadomości. Pytają mnie, czy wszystkie dzieci mają tego samego ojca. Chciałabym, żeby ci ludzie zajęli się w końcu sobą. […] Liceum ukończyłam z wyróżnieniem. Chciałam pójść na studia, ale zachorowałam – cierpię na schorzenie nerek, jedną z nich miałam usuniętą w zeszłym roku. Niektóre dzieci były planowane. Nie mogę przyjmować antykoncepcji hormonalnej, ponieważ w związku z chorobą istnieje duże ryzyko zakrzepów krwi -mówiła w rozmowie z The Sun.

Na koniec Veronica podkreśliła, że marzy i liczniejszym potomstwie:

Nie wykluczam kolejnych dzieci. Chciałabym mieć kolejną szóstkę. W sumie w ciąży spędziłam 8 i pół roku.

Zobacz film:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Thismadmama (@thismadmama)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Nie mieści się w głowie, co Jakimowicz wyprawiał na antenie

Źródło: Popularne.pl

Tagi: ciąża