Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Ginekolog zamarł podczas badania. Gdy zrozumiał, co się stało od razu zadzwonił na policję
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 19.10.2019 19:17

Ginekolog zamarł podczas badania. Gdy zrozumiał, co się stało od razu zadzwonił na policję

ginekolog
Pixabay on Pexels

Ginekolog musiał nagle przerwać badanie. To, co zobaczył, sprawiło, że wpadł w kompletny szok. Mężczyzna natychmiast wezwał policję. Lekarze często muszą dokładnie wiedzieć, jak reagować w takich sytuacjach kryzysowych. Ten nie wahał się i postanowił zareagować natychmiast. Policja od razu wszczęła śledztwo.

To, co wynikło z tego śledztwa, zmroziło wszystkim krew w żyłach. Ludzie, którzy znali tę kobietę, nie mogą zrozumieć, jak coś takiego się stało. Doszło do strasznej tragedii, której nikt nie był w stanie przewidzieć. To, jakie wytłumaczenie padło, jest naprawdę mało wiarygodne.

Ginekolog był w szoku

Do jednego z wrocławskich ginekologów na rutynowe badanie przyszła 35-letnia pacjentka. Podczas badania odkrył, że pacjentka jest tuż po porodzie. Mężczyzna szybko zrozumiał, że stało się coś niedobrego i zaczął delikatnie wypytywać kobietę o dziecko. Ta dosyć szybko przyznała, że niemowlę nie żyje.

ginekolog

Lekarz zorientował się, że stało się coś strasznego.

Chociaż kobieta twierdziła, że był to wypadek, ginekolog wezwał policję. Jego pacjentka zeznała, że poród zaczął się bardzo niespodziewanie. Miała być podczas tego zdarzenia na toalecie. Powiedziała, że maleństwo wpadło do muszli i zachłysnęło się wodą. Jej wytłumaczeniem na to, dlaczego nie wezwała pomocy, było rzekomy szok poporodowy.

Kobieta ukryła ciało dzieciątka

Kolejne działania kobiety były tylko coraz bardziej kłócące się z jej pierwotną wersją. Ciało martwego dziecka ukryła w bagażniku motocykla. Kobieta została aresztowana i obecnie będzie przebywać w areszcie przez dwa miesiące. Ma jeszcze zostać przebadana przez psychologów.

Kobiecie postawiono już dwa zarzuty. Pierwszy to dzieciobójstwo, czyli zabicie dziecka w szoku poporodowym, za które grozi jej do 5 lat pozbawienia wolności. Drugi z zarzutów to znieważenie zwłok, ponieważ nie zajęła się odpowiednio ciałem maleństwa, upychając je tylko w bagażniku motocykla.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

ginekolog

Martwe dziecko znaleziono w bagażniku.

ginekolog

Kobieta twierdzi, że cierpi na szok poporodowy.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kupujący w lumpeksach mogą się niedługo mocno zdziwić. Sklepy pojawią się w nietypowych lokalizacjach
  2. Zamówiła pizzę przez telefon. Pięć minut później policja zapukała do jej drzwi
  3. Rodzice porzucili dwójkę dzieci w obozie bezdomnych. „Chcieli się ich pozbyć i odpocząć”
  4. Przyjaciółka Anny Jantar opowiedziała o dniu katastrofy. „W aurze było coś dziwnego i niepokojącego”
  5. Okrasa zdradził swój sekret na idealne kotlety schabowe. Tajemnica tkwi w panierce, jedna zmiana ma niezwykły wpływ na smak
  6. Pokochaliśmy go w „Świecie według Kiepskich”. Okazuje się, że 58-letni gwiazdor mieszka z mamą i kotem

źródła: popularne.pl