Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Wynik testu ciążowego był pozytywny. Jednak w jej łonie nie rozwijało się dziecko, ginekolog odkrył niewiarygodną rzecz
Dagmara Olszewska
Dagmara Olszewska 25.06.2020 16:33

Wynik testu ciążowego był pozytywny. Jednak w jej łonie nie rozwijało się dziecko, ginekolog odkrył niewiarygodną rzecz

badanie usg
https://twitter.com/AndyRichter

Ginekolog podczas badania odkrył straszliwą prawdę — kobieta nie była w ciąży, jednak w jej macicy coś się rozwijało. Wynik testu ciążowego był bezsprzeczny — dwie kreski symbolizujące nowe życie. Niestety, radość pary nie trwała długo. Niewiarygodne, co musiała przeżyć cała rodzina.

Ginekolog miał potwierdzić ciążę i zwiastować wielką radość w życiu pary, niestety stało się coś zupełnie innego. Takiego widoku podczas pierwszego USG nikt nie mógł się spodziewać. Rodzina była zdruzgotana.

Ginekolog musiał przekazać złe wieści

Para po zobaczeniu pozytywnego wyniku na teście ciążowym postanowiła zapisać się na pierwszą wizytę u lekarza, który mógłby potwierdzić, że nowe życie rozwija się prawidłowo. Portal littlething.com, informuje, że młoda kobieta przed wizytą odczuwała dyskomfort, jednak postanowiła zaczekać na umówiony termin badania.

Kobieta była już mamą i pamiętała, że poprzednia ciąża nie przyniosła żadnych uporczywych dolegliwości. Udała się do ginekologa i od razu poinformowała o tym, że jej samopoczucie ją niepokoi. Ginekolog przystąpił do badania USG i zamarł — to nie była ciąża.

  1. Ministerstwo zdrowia właśnie wydało pilne komunikaty. Chodzi o życie milionów Polaków
  2. Magda Gessler podała przepis na kotlety schabowe. Ich sekret tkwi w nietypowym szczególe
  3. Pilny komunikat rządu w sprawie 500 plus. Rodziców czeka ogromna zmiana, niewiarygodne

Badanie nie pozostawiło wątpliwości

Niestety, w łonie matki nie było rozwijającego się dziecka a setki guzów. Diagnoza była druzgocąca — zaśniad groniasty. Jest to rodzaj łagodnego nowotworu, który rozwija się w macicy po zapłodnieniu jajeczka, ale zamiast normalnej, zdrowej ciąży, rozwija się ogromna ilość torbieli.

Jak podaje portal littlething.com, kobieta przeszła odpowiednie zabiegi i jej stan zdrowia jest na tyle dobry, że z powodzeniem może starać się o kolejne dziecko. Jednak na pewno nie zapomni nigdy tego, co jej się przydarzyło.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

ginekolog

Ginekolog musiał przekazać tragiczną nowinę kobiecie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie przegap 500 Plus na przyszły rok. Kroki, jakie trzeba podjąć, aby nie przepadły ci pieniądze
  2. Przykre wyznanie Ministerstwa Zdrowia o wakacjach. Nie ma już wątpliwości, niestety
  3. Kasia Kowalska trafiła do szpitala. Stan gwiazdy okazał się poważny, ”niewiele pamiętam”. Dopiero teraz ujawniła, że przed chorobą córki sama miała problemy ze zdrowiem
  4. Gratulacje, gwiazda „Top Model” znowu zostanie mamą. Znamy już płeć i imię dziecka
  5. Niewiarygodne, jakie znaczenie ma każda ze stron folii aluminiowej. Niewiedza może mieć katastrofalne skutki
  6. Pilna i nieodwracalna decyzja premiera. Rodzice są porażeni, rozstrzygnął się los powrotu dzieci do szkół

Źródło: littlething.com