Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Ginekolog szczerze: „Pacjentki doprowadzają nas do odruchów wymiotnych”
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 25.08.2019 19:13

Ginekolog szczerze: „Pacjentki doprowadzają nas do odruchów wymiotnych”

ginekolog
Fot.rawpixel.com

Ginekolog – to słowo o wielu kobiet wywołuje ciarki na całym ciele. Dlaczego tak jest? Teoretycznie przecież jest to zawód jak każdy inny. W praktyce niestety wszystko wygląda inaczej. Większość z nas przez wizytą w ich gabinecie odczuwa strach. W grę wchodzi przecież nasza intymność. Zastanawiałyście się kiedyś, jak to wygląda z perspektywy lekarza? Pacjentki doprowadzają nas do odruchów wymiotnych, wyznaje jeden z nich.

Jakiś czas temu na jednym z forów internetowych przeznaczonym dla pielęgniarek i położnych wybuchła prawdziwa burza. Otóż ginekolodzy postanowili podzielić się tam swoimi doświadczeniami i najcięższymi przypadkami, z którymi mieli do czynienia. Kiedy do dyskusji włączyły się kobiety, zdecydowanie nie kryły swojego oburzenia. Jak możemy wam zaufać?! Chcemy tylko pomocy, to wszystko!, pisały wzburzone Internautki.

Ginekolog podzielił się szczerym wyznaniem

Dzięki pomocy jednej z młodych warszawskich położnych udało nam się dotrzeć do niezwykle ciekawej dyskusji, która wybuchła na forum Internetowym. Nie ukrywamy, że byłyśmy zaszokowane, tym co zobaczyłyśmy!

Nie ulega wątpliwości, że Ginekolodzy, którzy postanowili podzielić się swoimi wyznaniami, nie mieli na celu obrażenia, czy zdemaskowania którejkolwiek z pacjentem. Chodzi tu raczej o formę uświadomienia kobiet, o tym, jak ważna jest higiena okolic intymnych. Brzmi banalnie, prawda? Okazuje się, że mnóstwo z Pań w dalszym ciągu o tym zapomina…

Dziś chciałybyśmy podzielić się z wami niektórymi z nich. Nie urywamy, że jesteśmy niezwykle ciekawe, co wy sądzicie, o takiej formie walki z nieustannie nawracającym problemem. Gwarantujemy, że ciężko będzie ci uwierzyć w fakt, iż takie przypadki nadal mają miejsce!

Wywołały one w sieci istną burzę

-Muszę niestety o tym wspomnieć. Niektóre z pań zupełnie zapominają, czym jest depilacja okolic intymnych. W momencie, gdy wchodzi do mojego gabinetu młoda i atrakcyjna pacjenta, a między nogami ma istny busz… Cóż. Nie pozostaje mi nic innego, aby poprosić ją o skrócenie i przyjście na kolejną wizytę. Drogie panie to naprawdę uniemożliwia nam wykonanie pełnego badania. Niekiedy pacjentki doprowadzają nas do odruchów wymiotnych- napisał jeden z nich!

– Menstruacja w czasie wizyty to kolejny często spotykany problem. Czy Panie naprawdę nie są w stanie tego obliczyć? Od zawsze byłem przekonany, że to dość łatwe zadanie. Mnie to nie brzydzi, ale gdy widzę skrępowany wzrok pacjentki… Ręce opadają- wyznał kolejny.

-Jestem ginekolożką z wieloletnim doświadczeniem. Od jakiegoś czasu coraz częściej spotykam się z widokiem, który jeszcze kilka lat temu był zupełnie niespotykany. O czym mówię? Otóż krocza większości nastolatek śmiało pozwalają stwierdzić, iż pozwalają sobie one na zbyt wiele. Niekiedy mam wrażenie, że mają już za sobą conajmniej trzy porody…- spuentowała jedna z nielicznych Pań Ginekolog na forum.

A wy co o tym sądzicie?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Ginekolog

Ginekolog to osoba przed którą większość kobiet odczuwa paniczny strach.

Ginekolog

Kobiety nie wiedzą, jak powinny się zachować.

Ginekolog

Przed wizytą niektóre panie skarżą się na ból brzucha, a nawet zawroty głowy!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie wyrzucaj ich na śmietnik. Meble z PRL znów w modzie, możesz na nich dużo zarobić
  2. Dominika Gwit w szczerym wywiadzie: „Kiedy tyłam, wylał się na mnie taki hejt, że nie umiałam sobie z tym poradzić”
  3. Kobieta i jej kot podziwiali burzę. Wtedy tuż obok nich uderzył piorun [WIDEO]
  4. Na chwilę przed tragedią w łodzi Staraka oprócz tajemniczej Ewy był ktoś jeszcze. Na jaw wychodzą nowe fakty
  5. Zuzia dostała zaproszenie na ślub. Znalazła w nim kartkę z żądaniami pary młodej i aż się w niej zagotowało