Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Adam jest ginekologiem. Ma dość, opowiedział prawdę o kobietach. „Zbiera mi się na wymioty”
Natalia Andrejuk
Natalia Andrejuk 28.08.2020 22:49

Adam jest ginekologiem. Ma dość, opowiedział prawdę o kobietach. „Zbiera mi się na wymioty”

Lekarz
Screen z nagrania YouTube

Adam od wielu lat jest ginekologiem. Mężczyzna zazwyczaj nie miewa problemów z pacjentkami, lubi swoją pracę, ponieważ uwielbia pomagać kobietom w tak delikatnych dla nich sprawach. Jednak niektóre przypadki przyprawiają go o mdłości i w końcu postanowił o tym napisać.

Ginekolog z dużego miasta na południu Polski miał już dosyć, wyjawił całą prawdę o Polkach. Po tylu latach pracy coś w nim pękło i nie wytrzymał. Wszystko wyjawił w swoim wpisie na forum internetowym. Zbiera mi się na wymioty. Co go wzburzyło do tego stopnia, że postanowił o tym opowiedzieć w tak mocnych słowach?

Ginekolog wyjawił całą prawdę o Polkach

Na jednym z popularnych forów internetowych można znaleźć szokujący wpis Adama. Mężczyzna po tylu latach pracy w zawodzie nie wytrzymał i postanowił anonimowo podzielić się swoimi odczuciami.

— Przepraszam, że piszę o tym prawie że publicznie, ale już nie mogę dłużej w sobie tego tłumić. Tyle lat pracy to i się nazbierało trochę tych negatywnych emocji. Czasami aż zbiera mi się na wymioty, gdy widzę, że młode kobiety się nie golą w miejscach intymnych — wyżalił się.

Nie musiał długo czekać na odzew w komentarzach, kobiety szybko zaczęły mówić, co na ten temat myślą.

  1. Rodzina właśnie potwierdziła śmierć znanego muzyka. ”Nie mamy do powiedzenia nic, co ukoi wasz ból”
  2. Nowe obostrzenia dla Polaków. Dotkną tysiące osób

Golenie się w miejscach intymnych

Jego wpis był bardzo szeroko komentowany, wypowiadały się głównie kobiety i ich stanowiska w tym temacie były mocno podzielone. W końcu Adam postanowił sprostować jedną rzecz.

— Nie chodzi mi tutaj o to, żeby zaraz obcinać się na zero, ale żeby chociaż się ładnie i estetycznie przystrzyc… A nie chodzić z gąszczem na dole. To obrzydliwe, szczególnie jak dochodzi do tego brak higieny, a uwierzcie, i takie przypadki się zdarzały — dodawał.

Ten temat nadal budzi kontrowersje wśród wielu ludzi, ponieważ owłosienie w miejscach intymnych jest naturalne i może dodatkowo chronić nas przed groźnymi bakteriami. To nie pierwszy raz, kiedy lekarz ginekolog postanawia zakwestionować higienę Polek.

Co o tym wszystkim myślicie?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ginekolog

Ginekolog nie wytrzymał i napisał co myśli.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Pilna wiadomość z samego rana. Rozpoczęcie roku szkolnego przesunięte, poznaliśmy nową datę, kiedy dzieci pójdą do szkoły w polskim mieście
  2. Nie zaplanowaliście przelewów przed weekendem? Klienci PKO BP, ING, BNP Paribas i Idea Banku mogą mieć problemy
  3. Małgorzata Ostrowska-Królikowska przeżyła chwile grozy. Nagle zobaczyła spadającą gałąź. ”Wbiła się w mój samochód”
  4. Skandaliczne słowa gwiazdy ”Na Wspólnej”. Jednym wpisem wywołała burzę. Lekarz: ”bzdurne i szkodliwe”
  5. Dorota Szelągowska przeszła metamorfozę. Nie mogliśmy jej poznać, co za fryzura
  6. Jola do obiadu zrobiła surówkę z ogórków kiszonych, rodzina od razu ją pokochała. Teraz poleca wszystkim, „prosta, bardzo szybka i pyszna”