Rozrywka.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ewa Mrozowska z ,,Gogglebox” odświeżyła fryzurę. Na jej głowie pojawił się najmodniejszy odcień blondu
Natalia Andrejuk
Natalia Andrejuk 20.02.2021 20:02

Ewa Mrozowska z ,,Gogglebox” odświeżyła fryzurę. Na jej głowie pojawił się najmodniejszy odcień blondu

gogglebox
fot. instagram.com/fot. instagram.com/ewamrozowska.makeup

Ewa Mrozowska z programu Gogglebox. Przed telewizorem zmieniła kolor włosów. Na jej głowie pojawił się najmodniejszy odcień blondu, a efektami lekkiej metamorfozy podzieliła się z fanami na Instagramie. Zapytała ich również o opinię. Jej koleżanka z ekipy TTV Sylwia Bomba odpowiedziała po mistrzowsku, z dystansem i humorem. Podzielacie jej zdanie?

Duet Sylwii i Ewy z Gogglebox jest bardzo dobrze znany widzom TTV. Obie gwiazdy mają świetnie poczucie humoru, którym zarażają innych. W rzeczywistości również są przyjaciółkami i na co dzień z pewnością się wspierają oraz nie szczędzą sobie szczerości. Tak było i tym razem.

Ewa Mrozowska z programu Gogglebox przefarbowała włosy

Ewa Mrozowska postanowiła nieco odświeżyć swój kolor na głowie, dlatego zdecydowała się na nieco chłodniejszy odcień blondu. To pierwsza włosowa zmiana po niemal półrocznej przerwie. Gwiazda TTV postanowiła pochwalić się efektami metamorfozy na Instagramie.

Jak wam się podoba nowy kolor włosków??? Nie wytrzymałam już hahaha pół roku bez farbowania. Zaczęło być widać siwe hahaha! Ale polecam Wam takie przerwy! Włosy przestały wypadać, rosną jak szalone! Jeżeli chodzi o makijaż, to trochę mnie poniosło – (pisownia org.) napisała w opisie do zdjęcia Ewa.

Część fanów jest zachwycona kolorem, inni zwrócili uwagę tylko na makijaż, a kolejni… nie zauważyli żadnej różnicy! Podobnie jak Sylwia Bomba.

Ja nie widzę różnicy – napisała, dodając emotikon z buzią roześmianą do łez, a Ewa postanowiła jej odpowiedzieć. To specjalnie dla niej wstawiła nawet włosowe porównanie na InstaStory.

No weź ogromna! Dam w relację – odpisała koleżance.

Sylwia dodała, że zauważyłaby przemianę, gdyby Ewa zdecydowała się na radykalną koloryzację jak np. przejście z blondu do ciemniejszych odcieni. Mrozowska odparła, że była kiedyś brunetką i podziękuje już za ten odcień.

Internautki zachwycone

Jednak te z internautek, które zauważyły różnicę, są wyraźnie zachwycone nowym odcieniem na głowie Ewy. Swoimi opiniami dzieliły się w komentarzach, pojawiło się nawet porównanie do Villas!

Jednak oprócz włosów, kobiety zwracały uwagę na coś jeszcze. Chwaliły Mrozowską za pięknie wykonany makijaż oka. Nic dziwnego, w końcu gwiazda TTV zajmuje się tym zawodowo.

Jezus Maria oko i włos.

Co tam włosy… Jakie oko boskie!!!

Oko jest po prostu hipnotyzujące! Przepiękne.

Włosy cudne ale makijaż oka jeszcze większa petarda.

Ty jesteś jak taka współczesna Villas… Skąd ty masz tyle włosów ? Zazdro…

A jak wam się podoba zmiana? Dostrzegłyście różnicę? Zwróciłyście uwagę na mocny makijaż, który podkreślił oko?

Zobacz zdjęcia:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Ewa (@ewamrozowska.makeup)

Ewa Mrozowska z programu Gogglebox odświeżyła kolor włosów.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Ewa (@ewamrozowska.makeup)

Wcześniej jej blond był nieco bardziej żółty.

gogglebox

Na relacji na Instagramie pokazała porównanie „przed i po”.

gogglebox

Jej koleżanka z TTV ze szczerością stwierdziła, że nie widzi różnicy. Jej zdanie podzielała jedna z internautek.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Instagram