Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Napalony goryl zbałamucił 5 mężczyzn. Przerażająca historia!
Redakcja Lelum
Redakcja Lelum 17.05.2018 18:35

Napalony goryl zbałamucił 5 mężczyzn. Przerażająca historia!

goryl
Facebook.com

Goryl o zapędach homoseksualnych zaczął atakować mężczyzn w Nigerii. Mieszkańcy jednej z afrykańskich wiosek są przerażeni i bardzo martwią się o swoje zdrowie. Zwierzę jest bardzo brutalne i wykazuje się silnym popędem seksualnym. Zaatakował już 5 mężczyzn. O wszystkim donosi afrykański portal z Nigerii. 

Przerażająca sytuacja ma miejsce w Nigerii. Ludzie, którzy zamieszkiwali jedną z wiosek, coraz częściej podejmują decyzję o przeprowadzce, a wszystko przez grasującego goryla. Samiec przyczaja się na mężczyzn i brutalnie ich gwałci. Czy koszmar mieszkańców się skończy? Specjaliści weterynarii załamują ręce.

Goryl zgwałcił 5 mężczyzn

Zwierzę z ukrycia atakuje napotkanych w wiosce mężczyzn. Goryl nie rani swoich ofiar, a dopuszcza się gwałtu i ucieka. Mężczyźni drżą, kiedy mają wyjść z domu i zamartwiają się nie tylko o swoje zdrowie, ale i o chłopców, którzy zamieszkują wioskę.

George Chiune, który stał się ofiarą niebezpiecznego goryla, wyznał, że został obezwładniony przez potężne zwierzę, a następnie goryl dopuścił się aktu seksualnego.

– Myślałem, że chce mnie zabić – powiedział przerażony George Chiune.

Każdy z mężczyzn zgłosił się do miejscowego szpitala z silnymi bólami odbytu. Ofiary były wycieńczone i załamane psychicznie. Z pewnością było to dla nich bardzo traumatyczne wydarzenie. Lekarze potwierdzili, że każdy z mężczyzn był ofiarą gwałtu. Goryl podczas aktów seksualnych wykazuje się wyjątkową brutalnością.

Specjaliści weterynarii są załamani, ponieważ nie wiedzą jak pomóc mieszkańcom wioski. Przyznają, że w swojej karierze nie spotkali się z przypadkiem samca, który w ten sposób atakowałby mężczyzn.

Goryl może być wyrzutkiem i został przegoniony ze stada, dlatego podróżuje sam. Co do tego, że atakuje tylko mężczyzn, jest to szokujące. Nigdy nie widziałam takiego zachowania w ciągu moich 20 lat pracy – powiedziała weterynarz Lizzie McKenzie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Selena Gomez ma nowego chłopaka. Dzieli ich 21 lat
  2. Już wiadomo, dlaczego Renulka i Wojewódzki się rozstali. Postawił jej ultimatum
  3. Śmierć córki polskiej aktorki wstrząsnęła całym krajem. Tragiczny wypadek

Źródło: nigerianbulletin.com