Rozrywka.Lelum.pl > Programy > Gratulacje i życzenia na wizji w „Pytaniu na śniadanie”. Krzan i Wolny niespodziewanie otrzymali piękny prezent
Martyna Kucharczyk
Martyna Kucharczyk 04.08.2022 12:20

Gratulacje i życzenia na wizji w „Pytaniu na śniadanie”. Krzan i Wolny niespodziewanie otrzymali piękny prezent

Pytanie na śniadanie
fot. kadr z programu „Pytanie na śniadanie” stacji TVP2

Podczas dzisiejszej emisji programu „Pytanie na śniadanie” doszło do wyjątkowych scen. Gdy prowadzący Tomasz Wolny i Izabella Krzan rozmawiali z gościnią o kartkach urodzinowych, nagle zostali zaskoczeni cudownym prezentem. Prowadzący nie mogli wyjść z podziwu.

Telewizja na żywo jest pełna niespodzianek. Nawet prezenterom zdarza się wpaść w zachwyt czy dać ponieść emocjom. Tym razem goszcząca w programie kobieta postanowiła wyjść z cudowną inicjatywą.

Rocznica programu „Pytanie na śniadanie”

Niektórym osobom program „Pytanie na śniadanie” towarzyszy dosłownie całe życie. Show miało swoją premierę w 2002 roku, co oznacza, że jest już z nami od 20 lat. Tak wysokim wynikiem może pochwalić się mało który program telewizyjny.

W przeciągu dwóch dekad Telewizja Polska wyemitowała około 5997 odcinków śniadaniówki i gościła tysiące najróżniejszych gości. Chociaż w przeszłości ekipa prowadzących ulegała różnym zmianom, to dzisiaj w „Pytaniu na śniadanie” przewija się zamknięte grono gospodarzy. Należą do niego m.in. Izabella Krzan i Tomasz Wolny, którym trafiło się celebrowanie 20-lecia show podczas emisji na żywo.

Wyjątkowa niespodzianka podczas emisji śniadaniówki

Ze względu na to, że program ma charakter lekki i poradnikowy, można w nim posłuchać rozmów na najróżniejsze tematy. W każdym odcinku omawianych jest kilka zagadnień, o których dyskutują zaproszeni goście. Tym razem prezenterzy „Pytania na śniadanie” rozmawiali ze swoim gościem na temat własnoręcznie robionych kartek okolicznościowych.

Krzan i Wolny nie spodziewali się jednak, że specjalistka będzie miała dla nich pewną niespodziankę. Z okazji 20-lecia show kobieta wręczyła im dużą kartkę z napisem „Wszystkiego najlepszego z okazji 20 lat programu”. Upominek był wykonany w całości odręcznie i zawierał narysowane podobizny prowadzących. Tomasz Wolny zasugerował nawet, że kobieta musiała nie spać ze trzy noce, by wykonać taką kartkę. Prowadzący „Pytania na śniadanie” nie kryli swojego poruszenia i na koniec serdecznie jej podziękowali.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Małgorzata Tomaszewska jest gorąca jak tegoroczne lato. Opublikowała nowe zdjęcia
  2. On jest gwiazdą TVP, ona zupełnie innej stacji. Wielu nie dawało im żadnych szans
  3. „Ślubu nie będzie”. Gwiazda TVP rozstała się z partnerem. Zabrała dzieci i wyjechała z Polski