Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Grażyna Torbicka w końcu wydusiła z siebie bardzo smutne słowa o braku dzieci. Prawda jest zatrważająca
Martyna Pałka
Martyna Pałka 03.10.2023 22:28

Grażyna Torbicka w końcu wydusiła z siebie bardzo smutne słowa o braku dzieci. Prawda jest zatrważająca

Grażyna Torbicka szczerze o braku dzieci
Grażyna Torbicka szczerze o braku dzieci, fot. KAPIF

Grażyna Torbicka od lat związana jest ze swoim mężem Adamem. Dla wielu fanów związek dziennikarki jest prawdziwym wzorem do naśladowania. Niestety, mimo wielu cudownych chwil oraz wspólnych pasji zakochani wciąż nie doczekali się dzieci. Teraz prezenterka w końcu wydusiła z siebie przykre słowa o braku potomstwa.

Grażyna Torbicka i jej mąż Adam stanowią prawdziwy wzór do naśladowania

Dziennikarka i jej ukochany są małżeństwem od ponad 42 lat. Po raz pierwszy spotkali się w 1980 roku, gdy Grażyna Torbicka udała się z wizytą do lekarza - na badania niezbędne przed rozpoczęciem kursu na prawo jazdy. Ówczesna studentka nie miała pojęcia, że to spotkanie odmieni jej życie o 180 stopni.

Oczywiście. To była bardzo zabawna sytuacja, ponieważ wizyta została umówiona, jak się później okazało, przez jego ojca, pana doktora Ryszarda Torbickiego, do którego trafiłam w związku z badaniami na prawo jazdy. Mój przyszły teść uznał, że moje serce wymaga głębszej diagnostyki. Moi Rodzice trochę się zdenerwowali, gdy wróciłam do domu i powiedziałam, że muszę spotkać się jeszcze z kardiologiem

Od tej pory Grażyna Torbicka i jej mąż Adam stali się jednym z najpiękniejszych małżeństw w polskim show-biznesie. Zakochani wielokrotnie podkreślali, że są nie tylko parą, ale też swoimi najlepszymi przyjaciółmi.

a.jpg
Grażyna Torbicka i jej mąż Adam stanowią wzór do naśladowania, fot. KAPIF
Mama Grażyny Torbickiej ma problemy ze zdrowiem. Gdy córka odebrała od niej telefon i usłyszała co się stało, pobladła

Grażyna Torbicka szczerze o nieposiadaniu dzieci

Prezenterka nie ukrywa, że ma niesłychane szczęście w życiu zawodowym oraz uczuciowym. Nie tylko może liczyć na wsparcie swojego ukochanego Adama Torbickiego, ale też nigdy nie odczuwała z nim konkurencji na tle zawodowym.

Moim zdaniem rywalizacja pojawia się właśnie wtedy, kiedy jedna ze stron nie jest spełniona zawodowo, nie ma pewności co do swojej pozycji. My z mężem mamy to szczęście, że w tej sferze oboje bardzo się realizujemy

W tej całej sielance istnieje jedyny szczegół, który mógłby zburzyć ich idealne życie. Wielu fanów pary zastanawia się, dlaczego pomimo wielu lat razem i udanego związku Grażyna Torbicka i jej mąż nie zdecydowali się na dziecko. Sama prezenterka nie ukrywa, że dla wielu kobiet brak dzieci do tej pory był powodem do stygmatyzacji.

Dziś to już się trochę zmieniło, ale jeszcze kilka lat temu w pewnych środowiskach występowała stygmatyzacja kobiety z powodu tego, że nie ma dzieci - nie chce czy tak się jej życie ułożyło, że ich nie ma.

Grażyna Torbicka 1.jpg
Grażyna Torbicka szczerze o braku dzieci, fot. KAPIF

Grażyna Torbicka podaje przyczyny braku posiadania dzieci

Dziennikarka przez wiele lat unikała tego tematu i nie opowiadała o tym, dlaczego wraz z Adamem Torbickim nie zdecydowała się na posiadanie potomstwa. Teraz po raz pierwszy postanowiła zdradzić, jak radzi sobie z komentarzami innych osób na temat jej bezdzietności.

Są różne przyczyny takiego stanu, ale jedno jest pewne - tylko od ciebie zależy, czy będziesz z tego powodu sfrustrowana i nieszczęśliwa. Trzeba umieć odciąć się od tych szeptów za plecami, nie każda z nas ma w sobie tyle siły czy gotowości, ale najważniejsze jest wcale nie to, by się nie dać presji zewnętrznej, tylko tej wewnętrznej.

Grażyna Torbicka 2.jpg
Grażyna Torbicka szczerze o bezdzietności, fot. KAPIF