Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Przechodzą obok nagrobka i nie wierzą własnym oczom. Większość ucieka w popłochu, grób skrywa ogromną tajemnicę
Kinga Majewska
Kinga Majewska 27.06.2020 21:22

Przechodzą obok nagrobka i nie wierzą własnym oczom. Większość ucieka w popłochu, grób skrywa ogromną tajemnicę

Fot. youtube.com/ Ирина Алексеева

Grób skrywa niemałą tajemnicę. Kiedy ludzie obok niego przechodzą to albo się natychmiast żegnają, albo uciekają w popłochu, ponieważ nie wierzą własnym oczom. Dopóki jeden z przechodniów nie nagrał filmiku w pobliżu nagrobka, nikt nie sądził, że historie o nim są prawdziwe. Mamy nadzieję, że to tylko złudzenie, choć wcale takim się nie wydaje.

Grób, który stoi na cmentarzu, budzi niepokój wśród wielu przechodniów. Niektórzy, czują się dziwnie w jego pobliżu, ponieważ wydaje im się, że ktoś ich obserwuje. Nie ma im się co dziwić, bo wygląda to nad wyraz przerażająco.

Grób skrywa tajemnicę

Na cmentarzu miejskim w Stanach Zjednoczonych w mieście Royal Oak w stanie Michigan, stoi grób, który ma wyrzeźbioną twarz Jezusa Chrystusa. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że niezależnie od miejsca, w którym przebywa przechodzień, wydaje się, że jego oczy spoglądają akurat w tę stronę.

Przypadkowi przechodnie natychmiast uciekają z przerażenia, kiedy dostrzegają, że oczy postaci za nimi podążają. Jest to dość niespotykany widok i z pewnością może wzbudzić dziwne uczucia w każdym, kto jest jego świadkiem.

  1. Małgorzata Rozenek przekazała radosną nowinę. Nikt nie spodziewał się jej tak szybko, gratulacje
  2. W słoiku z miodem pojawiła się biała piana. Świadczy ona tylko o jednym, ale niestety sporo osób w takim momencie popełnia kosztowny błąd
  3. Pilne ostrzeżenie sanepidu. Zakażona woda, może zawierać substancje toksyczne

Prawdziwe dzieło

Nie dość, że grób, a właściwie twarz na nim, wydaje się wypukła, to sprawia wrażenie, jakby zawsze patrzyła się w twoją stronę. Osoby, które pokonały strach i podeszły bliżej, wiedzą, że nie jest to żaden technologiczny wymysł, a twarz wcale się nie porusza. Skąd więc ten efekt?

Otóż rzeźba została wykonana specjalną techniką, której zawdzięcza tę niesamowitą formę, a na dodatek twarz nie jest wypukła, lecz wklęsła! Mamy nadzieję, że nikt nie zdewastuje grobu, tak jak niestety ma to czasem miejsce.

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

grób

Grób budzi w przechodniach niepokój.

grób

Twarz sprawia wrażenie, jakby zawsze Cię obserwowała.

Musicie zobaczyć to nagranie!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kościół wprowadza zupełnie nowe zasady. Przy ołtarzu będzie obowiązywało coś, co nie miało miejsca od początku epidemii
  2. Polacy w centrum dramatu. „Czerwona strefa” przykuła uwagę świata, porażające wiadomości docierają z Włoch
  3. Agnieszka Pilaszewska czy Katarzyna Żak? Którą Alinę z ”Miodowych lat” woleliście oglądać?
  4. Wielka Brytania: rząd grozi powrotem lockdownu. Tysiące osób na plaży, niebezpieczne incydenty i interwencja policji
  5. Jest decyzja sądu w sprawie kierowcy autobusu. Przyznał, dlaczego był pod wpływem, powód jest wstrząsający
  6. Ogromny dramat Mariana Opani. Bardzo współczujemy i trzymamy kciuki

Źródło: topniusy.eu