Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Gwiazda hitowego programu TVN umiera na raka. Leczy się witaminą C
Patrycja Staszczyk
Patrycja Staszczyk 14.03.2018 16:35

Gwiazda hitowego programu TVN umiera na raka. Leczy się witaminą C

Gwiazda TVN umiera na raka. Leczy się witaminą C
chora osoba w łóżku szpitalnym

Znana fanom hitowego programu TVN gwiazda umiera na raka. Wydaje się, że nie wierzy we współczesne metody leczenia. Zamiast tego leczy się witaminą C.

Karolina Gabarkiewicz wystąpiła w popularnym reality show stacji TVN „Kto poślubi mojego syna?”. Hitowy program zdobył aż 2 miliony widzów.

Kobieta była kandydatką na żonę jednego z uczestników show, Konrada Rybaka. Para świetnie się dogadywała, niestety ich beztroskie życie nie trwało długo. Karolina zachorowała na raka piersi.

Na początku wydawało się, że nowotwór nie jest złośliwy, jednak pojawiły się przerzuty i stan Gabarkiewicz bardzo się pogorszył.

– Tego dnia pojechałam na USG piersi, starałam badać się regularnie, ponieważ jestem obciążona genetycznie. Podczas USG radiolog mocno zaniepokojona znalazła GO – guza piersi 2,5 cm. Pocieszyła mnie wtedy mówiąc, że w 80 proc. przypadków takie guzy są niezłośliwe. Mimo wszystko to był cios, płacz i czarne myśli – napisała na stronie, na której zbiera pieniądze na leczenie. Jest przerzut do węzła, naciek na skórę, nie wystarczające marginesy cięcia i zatory w naczyniach krwionośnych. Oznacza to, że ten cholerny rak powędrował dalej, zdążył zrobić przerzut do węzła, a niedostateczne marginesy cięcia oznaczają, że muszę trafić na stół, by wyciąć to, co nie zostało wycięte – napisała w mediach społecznościowych.

Gwiazda TVN leczy się witaminą C

Gwiazda TVN założyła specjalną stronę na Facebooku o nazwie „Karolina – Moja walka z rakiem”, gdzie opisuje swoją walkę z chorobą. Gabarkiewicz gorąco wierzy w medycynę alternatywną. Oprócz wykonywania zaleceń lekarzy jest na specjalnej diecie oraz zażywa witaminę C, co większości ludzi kojarzy się bardziej ze sposobem na pozbycie się przeziębienia.

– Ktoś może pomyśleć po co robiłam badania za 13 tysięcy (na które się zapożyczyłam) no po co? a to po to żeby leczenie moje było INDYWIDUALNE pode mnie, żeby lekarze mogli zobaczyć jakie mam ryzyko wznowy i przerzutów. O tym badaniu będę chciała mówić bo uważam, że Nasz NFZ powinien je refundować każdej kobiecie. Napiszę Wam o nim później. Wracając do tematu jedni mogą mnie wspierać, inni będą krytykować za zbieranie pieniędzy, ale to jest MOJA CHOROBA i ja robie dla siebie WSZYSTKO co mogę żeby z tego wyjść w pełni zdrową, a wierzę w suplementację, wierzę w witamine C, wierzę w dietę, i inne kuracje o których będę pisać – poinformowała Gabarkiewicz.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ranking polskich seriali. Kto wygrał – „M jak miłość”, „Barwy szczęścia” czy „Na Wspólnej”?
  2. Znana pisarka atakuje TzG: „Taniec z inwalidą!”. Gwiazda odpowiada: „OBLEŚNY BABSZTYL”
  3. Koniec hitowego programu TVP? Prowadząca odchodzi!

Źródło: pikio.pl