Rozrywka.Lelum.pl > Programy > Gwiazdor "Sanatorium miłości" i piękna uczestniczka "Rolnik szuka żony". Radosne nowiny, wiemy co u nich słychać
Martyna Pałka
Martyna Pałka 02.06.2023 22:55

Gwiazdor "Sanatorium miłości" i piękna uczestniczka "Rolnik szuka żony". Radosne nowiny, wiemy co u nich słychać

Sanatorium miłości
fot. kadr z programu "Sanatorium miłości"; kadr z programu "Rolnik szuka żony"

Media właśnie obiegły zdjęcia z niesamowitego spotkania. Uczestnicy programu “Sanatorium miłości” postanowili złożyć wizytę bohaterce show “Rolnik szuka żony”.

Piotr Hubert Langfort największą popularność zyskał dzięki uczestnictwu w ósmej edycji kultowego show Telewizji Polskiej. Teraz mężczyzna postanowił złożyć wizytę swojej koleżance z innego programu stacji.

Niecodzienne spotkanie uczestników "Sanatorium miłości" i "Rolnik szuka żony"

Nie jest tajemnicą, że uczestnicy programu “Sanatorium miłości” zawiązują w trakcie trwania show przyjaźnie, które trwają przez lata. Po zakończeniu show bardzo wielu bohaterów różnych edycji regularnie się spotyka i spędza razem czas.

Tym razem Król Turnusu ósmej edycji randkowego show dla seniorów odwiedził koleżankę, którą widzowie mogą kojarzyć z innej produkcji publicznego nadawcy - “Rolnik szuka żony”.

Dzisiejszy koncert Maryli Rodowicz nagle odwołany. Smutny powód, masowo napływają wyrazy wsparcia

Piotr Hubert z "Sanatorium miłości" odwiedził Eżbietę z "Rolnik szuka żony"

Tym razem uczestnicy wielu edycji programu “Sanatorium miłości” - Piotr Hubert Langfort, Andrzej Sikorski oraz Monika Zajączkowska postanowili odwiedzić dom Elżbiety Czabator. Kobieta największą popularność zdobyła dzięki swojemu udziałowi w innym show Telewizji Polskiej - “Rolnik szuka żony”.

Król Turnusu udzielił szczerego wywiadu, w którym zdradził, jaki był powód wizyty jego przyjaciół w domu rolniczki. Okazało się, że seniorzy postanowili zorganizować sobie tam grillową imprezę.

"Sanatorium miłości": Piotr Hubert zaprzyjaźnił się z bohaterką "Rolnik szuka żony"

Piotr Langfort z ósmej edycji “Sanatorium miłości” wyjawił, że wraz z przyjaciółmi zawitał w stolicy. Przy okazji krótkiej wycieczki do stolicy senior wystąpił w domu kultury na Bielanach.

-Byliśmy u Eli Czabator na grillu. Jedziemy potem do Warszawy, gdzie zaśpiewam na Bielanach. Tam jest taki dom kultury, w którym spotkają się uczestnicy różnych edycji „Sanatorium miłości” i będą też osoby z „Rolnika”. Będzie koncert, a ja zaśpiewam tam dwie piosenki - powiedział Król Turnusu.

Nie da się ukryć, że uczestnicy czują się bardzo komfortowo w swoim towarzystwie, a senior nie szczędzi pochwał pod adresem koleżanki z konkurencyjnego show Telewizji Polskiej.

-Ela to osoba z górnej półki. Bardzo serdeczna, bardzo uczuciowa. Wszyscy są nią zauroczeni, ja oczywiście też. No to widać chyba na zdjęciach, fajnie jest! - wyjawił Piotr Langfort.

Zobacz fragment show:

Źródło: telemagazyn.pl