Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Hanna Lis prosi o pomoc, spotkała ją wielka tragedia. "Zaginął mój kochany"
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 23.09.2023 08:01

Hanna Lis prosi o pomoc, spotkała ją wielka tragedia. "Zaginął mój kochany"

Hanna Lis
Hanna Lis poprosiła o pomoc. Fot. KAPiF

Nieco ponad miesiąc temu Hanna Lis poinformowała, że doświadczyła przykrego wypadku. Musiała poradzić sobie z dotkliwymi skutkami upadku, w którym złamała obie ręce. Szybko jednak zapomniała o tamtym wydarzeniu, gdyż w jej życiu doszło właśnie do strasznej tragedii. Zaginął członek jej rodziny. Poprosiła o pomoc obserwujących, by go odnaleźć. 

Hanna Lis miała wypadek

Jakiś czas temu Hanna Lis doświadczyła niefortunnego upadku. O całej sytuacji od razu opowiedziała w mediach społecznościowych, by zwrócić uwagę, jak bardzo można czasem ucierpieć przez zwykłą nieuważność. Okazuje się, że dziennikarka przy wysiadaniu z samochodu zaplątała się w materiał swoich długich, szerokich spodni, przez co wywróciła się. By zamortyzować, upadek próbowała użyć rąk, jednak w konsekwencji połamała je obie.

Przykry wypadek skończył się nie tylko złamaniem, ale również pękniętym żebrem oraz urazem kolana. Hanna Lis cieszyła się jednak, że nie doszło do najgorszego, czyli złamania z przemieszczeniem. Teraz gdy powoli dochodzi do siebie, spotkała ją kolejna osobista tragedia, tym razem dużo poważniejsza. Dziennikarka właśnie poprosiła swoich fanów o pomoc!

W TVP będą zdruzgotani. Halina Mlynkova nie wystąpi na ich dzisiejszym koncercie

Hannę Lis spotkało wielkie nieszczęście

Po tym, jak Hanna Lis ucierpiała w wypadku, jej życie znacznie zwolniło tempa. Jak przyznała w najnowszym wywiadzie, powoli wraca do zdrowia, jednak czekać ją będzie jeszcze długa rekonwalescencja. W dodatku czeka ja nadrabianie zawodowych projektów, które, z racji kontuzji, musiała odłożyć na potem. Ponadto całą sytuację skomplikowała historia, którą dziennikarka właśnie podzieliła się w swoich mediach społecznościowych.  

Hannę Lis na Instagramie obserwuje niemal 150 tys. obserwatorów. Dziennikarka chętnie dzieli się na platformie kadrami ze swojego życia codziennego, a czasem również pracy. Tym razem postanowiła wykorzystać to, jak liczne ma zasięgi, by poprosić o pomoc. Okazuje się, że zaginął członek jej rodziny! 

Hanna Lis
Hanna Lis. Fot. KAPiF

Hanna Lis opublikowała wiadomość o zaginięciu

Hanna Lis właśnie opublikowała na swoim Instagramie przykrą wiadomość o zaginięciu kochanego członka rodziny. Jak się okazuje, zaginął kotek Felek, którego dziennikarka nie raz pokazywała na zdjęciach na platformie. Jego opiekunka na pewno drży z niepewności o jego los, jednak jeden szczególny fakt zdaje się dodatkowo komplikować całą sytuację.

Okazuje się, że Felek jest w trakcie leczenia onkologicznego, co sprawia, że w jego poszukiwaniu liczy się każda minuta. Zważywszy na to, Hanna Lis zdecydowała się poprosić o pomoc swoich niezawodnych obserwatorów:

Kochani, dziś nad ranem zaginął mój kochany Felek. Jest w trakcie leczenia onkologicznego. Ktokolwiek widział, prośba o kontakt. Dla znalazcy nagroda – poinformowała.

Mamy nadzieję, że dzięki temu apelowi Felek szybko się znajdzie!

Projekt bez nazwy - 2023-09-23T071937.066.png
Hanna Lis poprosiła o pomoc. Fot. Instagram/Hanna Lis
Tagi: hanna lis