Rozrywka.Lelum.pl > Programy > Nowości HBO na jesienne wieczory. Co pojawi się na platformie?
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 04.10.2019 13:09

Nowości HBO na jesienne wieczory. Co pojawi się na platformie?

HBO

HBO GO to jedna z tych stron, która od jakiegoś czasu znana jest chyba każdemu. Oferują szeroki zakres zarówno własnych produkcji, jak i udostępniają prawdziwe klasyki filmowe i serialowe. Mało kogo ominął prawdziwy szał na Grę o Tron, która niedawno się zakończyła, ku ubolewaniu wiele fanów. Na szczęście szykują się nowości!

Tej jesieni, HBO GO proponuje nam miniserial własnej produkcji o tematyce historycznej, a także poszerza swoją ofertę o wiele znanych nam już filmów. Jeśli swoje popołudnia i wieczory lubicie spędzić od czasu do czasu przed telewizorem, to na pewno zainteresuje was nasz krótki przewodnik po najnowszych produkcjach, które możemy już od dziś oglądać na platformie.

Ambitny miniserial produkcji HBO GO

Już dzisiaj będziemy mogli na HBO GO oglądać miniserial ich produkcji Katarzyna Wielka. Historia carycy władającej osiemnastowieczną Rosją. Opowiada o romansie władczyni z Grigorijem Potiomkinem w trakcie jej panowania. Pokazuje, jak też parze udało się zbudować trwałą relacją w tych niestabilnych i przełomowych dla ich kraju czasach. Oczywiście, zarysowuje również przed nami wizję prawdziwej potęgi carycy. W rolę carycy wcieli się wspaniała aktorka Helen Mirren.

hbo go

Coś dla najmłodszych

Dzisiaj pojawi się na platformie HBO GO piękna produkcja Pixara z 2011 roku La Luna. Ten krótki film animowany opowiada przygodę małego chłopca i jego taty, którzy wybierają się na nocną wyprawę łódką. Zachwyca cudowną animacją i bajkową fabułą. Główny bohater, Bambino, wraz ze swoim ojcem pomagają księżycowi być lepiej widocznym, wymiatając z jego drogi gwiazdy.

Film dla fanów akcji

Od dziś będziemy też mogli na HBO GO oglądać Szklaną pułapkę, klasyczny amerykański film akcji z 1988 roku. Jest uznany za jedną z najlepszych produkcji w tym gatunku oraz jeden z najlepszych… filmów świątecznych o takiej tematyce. Ci, którzy jeszcze nigdy nie widzieli, mają teraz szansę nadrobić zaległości, a fani na pewno ucieszą się, że w tym roku będą mieli możliwość legalnego spotkania się z ulubionymi bohaterami.

Oczywiście, to nie jedyne produkcje, o które HBO powiększy swój repertuar. Znajdą się w nim między innymi produkcje takie jak Czego pragną mężczyźni, Gra Geriego, Niemowlę kontratakuje, Lawa, Nie przeszkadzać, Nowy samochód Mike’a, Człowiek-Orkiestra, Zaburzenie częściowe, Presto, Marzenia Reda i Pierwsza randka.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

hbo go

Zarówno fani kina akcji…

hbo go

…jak i najmłodsi, znajdą na HBO GO coś dla siebie!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Proszek Zygmunta Chajzera przez 2 dni dostępny w jednym z najpopularniejszych dyskontów
  2. Jego ojciec popełnił samobójstwo, a mama zmarła na raka rok później. Muzyk długo dochodził do siebie
  3. Ślub 72-latki i 27-latka wzbudził kontrowersje. Jednak najgorsze miało dopiero nadejść
  4. Córka Pauliny Młynarskiej wzięła ślub z kobietą. ”Mojej córce oraz zięci życzę szczęścia i miłości”
  5. Rozwiązała się wielka zagadka dot. obecności tajemniczej Ewy na motorówce Staraka. Prokuratura podała informacje
  6. Nasze babcie miały niesamowite sekretne sposoby na placki ziemniaczane. Zapach i smak aż czuć przez monitor

źródła: kultura.gazeta.pl, onet.pl

Tagi: filmy hbo hbo go