Rozrywka.Lelum.pl > Programy > Henio i Marysia z „Chłopaków do wzięcia” wezmą ślub? 68-latek uzależnia wszystko od jednej rzeczy
Michał Fitz
Michał Fitz 01.12.2022 14:19

Henio i Marysia z „Chłopaków do wzięcia” wezmą ślub? 68-latek uzależnia wszystko od jednej rzeczy

Chłopaki do wzięcia
youtube.com/jarekmergnerchlopakidowziecia

Widzowie programu „Chłopaki do wzięcia” na tę chwilę najbardziej emocjonują się relacją Henia i Marysi. Ta rozwija się bowiem w bardzo dobrym kierunku. Na tyle, że nie można wykluczyć nawet ślubu. Rolnik powiedział, od czego będzie on zależał.

W jednym z ostatnich odcinków para nie szczędziła sobie czułości, wyznając miłość i obejmując się.  Co więc musi się stać, by powiedzieli sobie „tak”?

„Chłopaki do wzięcia”: Kiedy Henio i Marysia wezmą ślub?

Henio już w poprzednich odcinkach nie raz zachwycał się tym, jak wspaniałą kobietę poznał. Ostatnio wprost stwierdził, że trudno mu sobie wyobrazić, by mógł znaleźć lepszą. Stwierdził też, że chce jej pozostać wierny, bo „szkoda by było taką zdradzić”. Obydwoje nie wykluczyli też ślubu. Od czego on zależy?

Rolnik stwierdził, że nie chce sam się narzucać, dlatego do ślubu dojdzie, jeśli Marysia będzie miała takie życzenie. Najpierw będzie chciał tę sprawę z nią dokładnie omówić. Jeśli wspólnie dojdą do jednych wniosków, na dłoniach pojawią się obrączki.

Niewykluczone zresztą, że taka poważna rozmowa nadejdzie całkiem niedługo. Marysia przyznała, że umie szybko poznać po ludziach, czy są dla niej odpowiedni. Jasno stwierdziła, że Henio jej się podoba, głównie ze względu na spokojny charakter.

– Nie muszę z nim chodzić nie wiadomo ile, rok, dwa czy trzy — stwierdziła kandydatka.

„Chłopaki do wzięcia”: Fani poganiają Henia

Marysia od samego początku swojej przygody z programem ma w zasadzie tylko samych zwolenników. Wszyscy zachwycają się jej poczciwością i pracowitością. Jeśli zajrzymy do sekcji komentarzy pod fragmentami ostatnich odcinków, znajdziemy w nich mnóstwo odpowiedzi, w których widzowie sugerują Heniowi, że nie ma na co czekać.

Henio ma szczęście, niech pilnuje skarbu, bo Marysia to bardzo dobra, radosna osoba pisze jedna z widzek.

– Pani Marysia twardo stąpa po ziemi i bardzo pozytywna osoba, oby Henio ją doceniał każdego dnia — stwierdza kolejna osoba.

– Heniu, po stopach całuj Marysię. Lepsza się nie trafi. Pogodna, pracowita, skromna, super kobitka — czytamy w kolejnym komentarzu.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby
  2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem
  3. Doda skrytykowana przez internautów, przekroczyła granicę dobrego smaku?„Ciekawe, jak twój obecny będzie to znosił”