Rozrywka.Lelum.pl > Programy > Henio z "Chłopaków do wzięcia" zdobył się na romantyczny gest, zasypał Marysię prezentami
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 02.06.2023 18:16

Henio z "Chłopaków do wzięcia" zdobył się na romantyczny gest, zasypał Marysię prezentami

Henio i Marysia
fot. kadr z programu "Chłopaki do wzięcia"

Henio i Marysia poznali się w programie “Chłopaki do wzięcia” i od tamtej pory łącząca ich relacja rozkwita. Wzajemnie obdarowują się nie tylko uczuciem, ale także prezentami. Ostatnio mężczyzna zatęsknił za ukochaną, która była u córki i wykonał dla niej coś szczególnego.

Henio nadał paczkę dla Marysi kurierem i była ona pokaźnych rozmiarów. Przesyłka była pokryta papierem ozdobnym, więc włożone w nią zostało sporo pracy.

Henio z "Chłopaków do wzięcia" obdarował swoją ukochaną

Po rozpakowaniu okazało się, że w środku były jabłka, mydła w kształcie róż i czekoladki. Do zawartości dołączył miłosny liścik. Marysia nie ukrywała, że bardzo docenia to, co zrobił dla niej ukochany i była poruszona całą sytuacją.

Kobieta postanowiła zadzwonić do ukochanego i mu podziękować, ale okazało się, że to nie wszystko, co dla niej przygotował. Podczas rozmowy Henio wyznał, że za nią tęskni i ją kocha, co jeszcze spotęgowało emocje, które przeżywała Marysia z “Chłopaków do wzięcia”.

Śmierć, która wstrząsnęła całym krajem. Odebrał sobie życie niedługo po ślubie, ukochaną odnalazł w programie

"Chłopaki do wzięcia": fani komentują prezent Henia dla Marysi

Produkcja “Chłopaków do wzięcia” opublikowała ten fragment programu jako zapowiedź kolejnego odcinka. Pod filmikiem wielu fanów zabrało zdanie w kwestii prezentu.

- Młodzi bohaterowie powinni brać przykład, wszystkiego dobrego, pan Heniu to dobry człowiek i pani Marysia również, niech im się darzy, na miłość nigdy nie jest za późno, po prostu trzeba się otworzyć i to małymi kroczkami widać u nich - pisze internauta.

- Bardzo lubię tę parę. Kibicuję, by wszystko zakończyło się ślubem i wspólnym szczęśliwym życiem. Marysia jest świetną kobietą, potrafiła wiele rzeczy zrobić po swojemu. Heniowi taki prezes był potrzebny - wtóruje inna osoba.

Burzliwa historia miłosna Henia i Marysi z "Chłopaków do wzięcia"

Para, która poznała się w programie “Chłopaki do wzięcia” wcześniej nie miała dużego szczęścia do związków. Marysia miała męża, który jednak lubił wypić i wszczynać awantury. 

Wcześniej to Marysia przygotowała dla Henia mały upominek, robiąc mu nową tabliczkę, aby przejeżdżający z daleka widzieli, gdzie mogą je zakupić. Mężczyzna zrewanżował się w świetny stylu.