Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Hiszpanów zamurowało. Tak wczoraj Anna Lewandowska pokazała się w tłumie ludzi
Martyna Pałka
Martyna Pałka 24.04.2023 10:19

Hiszpanów zamurowało. Tak wczoraj Anna Lewandowska pokazała się w tłumie ludzi

Anna Lewandowska
fot. KAPIF; Instagram/@annalewandowska

Anna Lewandowska zachwyciła fanów najnowszym zdjęciem na swoim profilu na Instagramie. Trenerka odwiedziła swojego męża na meczu i wyeksponowała swój umięśniony brzuch.

Żona Roberta Lewandowskiego pochwaliła się fotografiami ze stadionu Camp Nou. Gwiazda pojawiła się na meczu FC Barcelony wraz ze swoimi dwoma córeczkami i zachwyciła cały Internet.

Anna Lewandowska pozuje na meczu FC Barcelony

Żona Roberta Lewandowskiego już nie raz udowodniła, że jest dla niego największą motywacją i wsparciem. Nikogo nie powinno więc dziwić, że trenerka pojawiła się na ostatnim meczu ukochanego i w koszulce z jego numerem klubowym wspierała go z trybun.

Na to wyjątkowe wydarzenie Anna Lewandowska wybrała się razem ze swoimi dwoma córeczkami: Klarą i Laurą, które podobnie jak mama ubrały się w koszulki w barwach FC Barcelony. Gwiazda pochwaliła się kilkoma fotografiami, które rozczuliły cały Internet.

Tak Kasia Cichopek paradowała w Dubaju. Wszystkie oczy zwrócone na nią, a ten uśmiech!

Anna Lewandowska zaprezentowała swój umięśniony brzuch

Trenerka personalna jest niezwykle zaangażowana w karierę swojego męża i zawsze powtarza, że razem z nim przeżywa wszystkie jego sukcesy i porażki. Tym razem miała okazję przeżywać je na żywo, prosto z trybun stadionu Camp Nou. Gwiazda pochwaliła się zdjęciami, na których możemy widzieć, jak wraz z córkami kibicowała ukochanemu.

Uwagę fanów przykuła jednak ostatnia fotografia, na której Anna Lewandowska prezentuje swoją wysportowaną sylwetkę i chwali się umięśnionym brzuszkiem. Trzeba przyznać, że żona naszego piłkarza może pochwalić się rewelacyjną formą.

Anna Lewandowska pokazała, jak wspiera swojego męża

Małżeństwo Anny i Roberta Lewandowskich nie od dziś uważane jest za jedno z najpiękniejszych i najzgodniejszych w polskim show-biznesie. Od czasu wyprowadzki do Hiszpanii trenerka bardzo chętnie pokazuje, jak jej rodzina spędza swój wolny czas. Na zamieszczonych na Instagramie zdjęciach możemy zobaczyć, jak gwiazda trenuje wspólnie z ukochanym lub jak piłkarz bawi się ze swoimi pociechami.

Widać również, że para jest w sobie bardzo zakochana. Anna Lewandowska w każdej wolnej chwili wspiera ukochanego podczas jego meczów lub spotkań zawodowych, a on odwdzięcza się jej, jak tylko może. Jakiś czas temu gwiazda pochwaliła się bukietem pięknych róż, które zalały je rezydencję w Barcelonie i nie kryła swojej radości z niezapowiedzianego prezentu od męża.

Zobacz post: