Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Hołdys spotkał Ralpha Kaminskiego z mamą. Od razu wrzucił zdjęcie do sieci, zjawiskowo piękna kobieta
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 02.09.2023 19:41

Hołdys spotkał Ralpha Kaminskiego z mamą. Od razu wrzucił zdjęcie do sieci, zjawiskowo piękna kobieta

Ralph Kaminski, Zbigniew Hołdys
Zbigniew Hołdys spotkał Ralpha Kaminskiego z mamą. Fot. KAPiF

Zbigniew Hołdys spędził miłe chwile w towarzystwie Ralpha Kaminskiego oraz jego mamy. Wspólnym zdjęciem natychmiast pochwalił się na mediach społecznościowych. Niesamowite, jak wygląda rodzicielka wokalisty. W oczy od razu rzuca się jedno.

Ralph Kaminski wystąpił na festiwalu w Sopocie. Towarzyszyła mu mama

Ralph Kaminski bez wątpienia jest jednym z najbardziej popularnych twórców muzyki alternatywnej w Polsce. Artysta ma na swoim koncie nie tylko wiele autorskich przebojów, ale również niesamowitych coverów. Ostatnio jednak podzielił publiczność wykonaniem piosenki Ireny Santor na festiwalu w Sopocie.

Twórczość Ralpha Kaminskiego ma wiele zwolenników, jednak jego najwierniejszą fanką jest z pewnością mama. W ostatnim czasie, gdy artysta wystąpił na Top Of The Top Sopot Festivalu, rodzicielka wspierała go zza kulis. To tylko potwierdza, jak piękna i mocna więź ich łączy!

Wczoraj TVP 2 pokazała Biesiadę. Polacy po tym, co zobaczyli nie chcieli milczeć, tak zareagowali

Wspólny mianownik Zbigniewa Hołdysa i Ralpha Kaminskiego

Dwa lata temu Ralph Kaminski nagrał piosenkę, która promowała film Łukasza Grzegorzka „Moje wspaniałe życie”. Singiel „Pięć minut łez” jest coverem znanego przeboju z lat 70. wykonanego przez Halinę Żytkowiak. W 2021 roku artysta przywrócił go do życia w wyjątkowym stylu, który zachwycił niejednego widza produkcji.

Zawsze marzyłem, żeby zrobić coś do filmu, więc propozycja nagrania piosenki promującej była idealna. Spodobał mi się pomysł na cover piosenki Haliny Żytkowiak, która dla mojego pokolenia jest zapomnianym przebojem. (…) Usłyszenie „Pięciu minut łez” na uroczystej premierze podczas festiwalu Nowe Horyzonty było spełnieniem marzeń – opowiadał Kaminski.

Okazuje się, że autorem tekstu do „Pięciu minut łez” jest Andrzej Mogielnicki, natomiast muzykę do tego wyjątkowego utworu napisał Zbigniew Hołdys.

Zbigniew Hołdys opublikował zdjęcie z Ralphem Kaminskim i jego mamą

1 września na Facebooku Zbigniewa Hołdysa pojawił się zaskakujący post. Okazało się, że artysta spotkał się z Ralphem Kaminskim oraz jego mamą. Zachwycony tymi miłymi, wspólnymi chwilami opublikował zdjęcie, do którego zapozowała cała trójka. Jedna rzecz szczególnie rzuca się w oczy!

Mama Ralpha Kaminskiego zachwyca nie tylko urodą, ale również tym, jak bardzo podobni są do siebie z synem. Ich rysy twarzy oraz kolor oczu wydają się wyjątkowo do siebie zbliżone, na co niejednokrotnie już wcześniej zwrócili uwagę internauci.

Projekt bez nazwy - 2023-09-02T192706.783.png
Ralph Kaminski z mamą za kulisami festiwalu w Sopocie. Fot. KAPiF