Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Grupa mediowa IBERION. Stawiamy na rozwój, ambicję, innowacyjność
Redakcja Lelum.pl
Redakcja Lelum.pl 17.09.2019 19:27

Grupa mediowa IBERION. Stawiamy na rozwój, ambicję, innowacyjność

iberion
Fot.iberion.pl

IBERION: praca w grupie mediowej IBERION to niepowtarzalna szansa dla młodych i ambitnych. To polska firma z branży mediowej, która działa na rynku od 2015 roku. Spółka jest ewenementem na polskim rynku nie tylko przez swoje osiągnięcia. Grupę mediową IBERION tworzą ambitni młodzi ludzie, pełni pasji i zaangażowania.

Grupa mediowa IBERION od początku swojej działalności stawia sobie za cel rozwój i w efekcie zostanie jedną z czołowych grup mediowych w Polsce. Po niemal czterech latach od założenia firmy IBERION zatrudnia kilkadziesiąt osób, wydaje 6 portali internetowych oraz telewizję internetową. Wciąż poszerza swoją ofertę o nowe projekty.

Czym zajmuje się grupa mediowa IBERION? Praca dla ambitnych

Grupa mediowa IBERION zajmuje się wydawaniem 5 portali internetowych: Pikio, Lelum, Biznes Info, Anty Fake oraz Ze Stadionu. Ponadto, firma zajmuje się reklamową oraz profesjonalną produkcją materiałów filmowych. Pod flagą grupy mediowej IBERION działa internetowa telewizja WTV, która już w pierwszym etapie działalności dociera tygodniowo do kilkumilionowej publiki.

Największymi portalami grupy mediowej IBERION są Pikio (o profilu newsowo-rozrywkowym) oraz Lelum (o profilu kobiecym). Oba plasują się w czołówce w swoich kategoriach i są najszybciej rozwijającymi się serwisami internetowymi – Pikio z 123 milionami, a Lelum z 16 milionami odsłon miesięcznie. Do prężnie rozwijających się serwisów pod banderą grupy mediowej IBERION należą również: Biznes Info (portal o gospodarce, biznesie i finansach z 5.5 milionami odsłon miesięcznie), Anty Fake (portal fact checkingowy), Pacjenci (portal o zdrowiu) oraz Ze Stadionu (internetowy serwis o sporcie).

Grupę mediową IBERION tworzy kilkudziesięcioosobowy zespół młodych ludzi, który stale się powiększa. Średnia wieku w firmie to około… 25 lat, co jest ewenementem na rynku mediów. Warto podkreślić, że prezesem firmy jest Albert Wójcik, przedsiębiorca urodzony w 1993 roku. Oznacza to, że dziś ma… 25 lat.

– Mamy świadomość sukcesu firmy, ale stawiamy na pokorę. Nie zamierzamy spijać śmietanki, wiemy, że czeka nas jeszcze mnóstwo pracy i poprawiania się. Chcemy czerpać wiedzę od bardziej doświadczonych graczy na rynku mediów i próbować dalej eksperymentować z naszymi rozwiązaniami. W 2019 roku planujemy stawiać przede wszystkim na systematyczną poprawę jakości treści, którą tworzymy. Zarówno artykułów, jak i filmów. Zamierzamy również pozyskiwać większą ilość klientów chętnych skorzystać z naszej oferty produkcji materiałów video. Współpracujemy z kilkoma bardzo dużymi firmami, które cenią sobie pracę z nami. W przypadku realizacji filmów dla zewnętrznych klientów kusimy atrakcyjną ceną oraz prawdziwie indywidualnym podejściem do klienta. Nie idziemy na masówkę – komentuje prezes Albert Wójcik dla redakcji Lelum.pl.

IBERION: praca w grupie mediowej przyciąga młode, ambitne osoby. Młody wiek pracowników grupy mediowej IBERION przynosi ze sobą wiele korzyści. W firmie panuje luźna i przyjazna atmosfera – grupie mediowej IBERION daleko do sztywnych korporacyjnych konwenansów. Każdy jest w firmie mile widziany i każdy, na równych zasadach, może liczyć na awans.

IBERION: praca w firmie

Prezes spółki, Albert Wójcik założył firmę, gdy miał zaledwie…21 lat. Dlatego rozumie, że nie liczy się wiek i doświadczenie, ale chęć do pracy i samorozwoju, zaangażowanie oraz konsekwencja w działaniu. Grupa mediowa IBERION otwiera przed ambitnymi pracownikami możliwość zajęcia kierowniczego stanowiska na wczesnym etapie kariery – dowodzą tego historie osób, które dość szybko zostały zauważone i zdobyły wysokie, dobrze płatne stanowisko.

– Ambicja, odpowiedzialność, dynamika, chęć rozwoju swojego i firmy. To są cechy, których szukamy i dajemy szansę młodym na szybką karierę i fajne zarobki – mówi Albert Wójcik.

Przykładem na ekstremalnie szybką karierę młodego człowieka w grupie mediowej IBERION jest Maksymilian Tomanek, dyrektor ds. rozwoju firmy. Mimo że wygląda znacznie dojrzalej ma jedynie… 22 lata. Opowiedział nam o swoim sukcesie w firmie.

– Zacząłem pracę w IBERION kiedy miałem 18 lat. Na początku pracowałem jako dziennikarz, jednak szybko awansowałem. W przeciwieństwie do innych firm, u nas przełożeni patrzą przede wszystkim na zaangażowanie i talent, a nie staż pracy i korporacyjne drabinki. Uważam, że dla młodych, ambitnych ludzi nie ma lepszego miejsca, żeby się wybić i zrobić naprawdę imponującą karierę. Praca tutaj jest przede wszystkim bardzo ciekawa, inna każdego dnia. Myślę, że każda młoda osoba, która marzy o pracy w interesującym zawodzie i stabilnej finansowej przyszłości powinna tu spróbować swoich sił – mówi Maksymilian Tomanek.

Na jaką umowę mogą liczyć osoby, które rozpoczynają pracę w grupie mediowej IBERION? Firma już na starcie oferuje umowę o pracę, dzięki czemu pracownik nie musi martwić się o ubezpieczenie zdrowotne i spokojnie może realizować swój potencjał.

Grupa mediowa IBERION – siedziba

Firma ma swoją siedzibę na warszawskim Ursynowie (ul. Zięby 41). Nowoczesny budynek jest wyposażony tak, by nie tylko zapewniał komfortowe warunki pracy, ale również miejscem, w którym przyjemnie się pracuje i spędza czas. Siedziba firmy zajmuje cały biurowiec, który znajduje się niedaleko stacji metra Stokłosy.

Grupa mediowa IBERION ma wielkie ambicje i plany na przyszłość – jest miejscem, w którym młode i ambitne osoby mogą się realizować na wysokich, odpowiedzialnych stanowiskach. IBERION: praca w rozwijającej grupie mediowej daje naprawdę duże możliwości.

Zobacz także: IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?