Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Ida Nowakowska o zwolnieniu Tomaszewskiej z „PnŚ”. Odpowiedź daje do myślenia. „Nie wiemy, czy będziemy tam jutro”
Michał Fitz
Michał Fitz 21.04.2023 18:01

Ida Nowakowska o zwolnieniu Tomaszewskiej z „PnŚ”. Odpowiedź daje do myślenia. „Nie wiemy, czy będziemy tam jutro”

Małgorzata Tomaszewska
fot. KAPiF

Małgorzata Tomaszewska od kilkunastu dni nie pojawia się w programie “Pytanie na śniadanie”, choć była jedną z ulubienic telewidzów. Sprawa wciąż nie została jednoznacznie wyjaśniona. Teraz do całego zamieszania odniosła się Ida Nowakowska.

Czy producenci już całkowicie pożegnali się z blond pięknością? Jest szansa na jej kolejny występ w programie?

Czy Małgorzata Tomaszewska wróci do "Pytania na śniadanie"?

Małgorzata Tomaszewska ostatnim razem pojawiła się w “Pytaniu na śniadanie” 4 kwietnia. Długa nieobecność niepokoiła jej fanów, a zmartwić mógł ich dodatkowo fakt, że niejako za ich ulubienicę do show przyszła Anna Popek. Nie pojawił się jednak żaden komunikat, który by potencjalną zamianę wyjaśniał.

Do definitywnej roszady chyba i tak nie doszło, bo Małgorzata Tomaszewska poinformowała niedawno, że wróci do “Pytania na śniadanie”. Pojawi się w wydaniu emitowanym 28 kwietnia. Nie jest jednak powiedziane, że oznacza to regularny powrót do show.

"Chłopaki do wzięcia": Widzów poniosło, gdy zobaczyli, jak wygląda Karina. Posypały się komentarze

Dlaczego Małgorzata Tomaszewska przestała pojawiać się w "Pytaniu na śniadanie"?

Biorąc pod uwagę fakt, że Olek Sikora i Małgorzata Tomaszewska tworzyli najbardziej zgraną, a przy tym naprawdę lubianą parę prowadzących, nagły brak prezenterki okazał się sporym zaskoczeniem. Zaczęto więc spekulować, dlaczego do tego doszło. Niektórzy sądzili, że może być to pokłosie wypadku, którego Tomaszewska doznała kilka tygodni temu. Sęk jednak w tym, że pojawiła się w show bezpośrednio po nim, więc późniejsza nieobecność wcale nie musiała być związana z tą kwestią.

Serwis “Plotek” dotarł do zakulisowych informacji, według których Tomaszewska miała się od producentów show z dnia na dzień dowiedzieć, że zostaje zastąpiona przez Annę Popek. Trudno jednak uwierzyć, że zostałaby tak potraktowana po tym, jak wkładała całe serce w wykonywanie swoich obowiązków. Uchodziła za najbardziej profesjonalną i najlepiej przygotowaną z prowadzących.

Ida Nowakowska o sytuacji Małgorzaty Tomaszewskiej

Serwis “Pomponik” skontaktował się z Idą Nowakowską, dobrą koleżanką z pracy Tomaszewskiej, by wyciągnąć z niej jakieś informacje na temat nieobecności prezenterki. Przyznała, że według jej wiedzy nikt definitywnie z programu nie odszedł, za to do zespołu wróciła Anna Popek. Zwróciła jednak uwagę, że posada w “Pytaniu na śniadanie”, choć wspaniała, nie należy do najstabilniejszych.

- My nic nie wiemy. Codziennie jak jesteśmy w programie i kiedy wykonujemy swoją pracę, to przecież nie wiemy, czy będziemy tam jutro — wyjaśniła Nowakowska.

Zobacz zdjęcie:

Tomaszewska i Nowakowska.jpg
fot. KAPiF

Źródło: Plotek/ Pomponik