Rozrywka.Lelum.pl > Programy > Ida Nowakowska wybuchła śmiechem w PnŚ. Tomasz Wolny wypalił na antenie, kto prowadzi jego dzieci do szkoły
Martyna Pałka
Martyna Pałka 14.09.2022 13:23

Ida Nowakowska wybuchła śmiechem w PnŚ. Tomasz Wolny wypalił na antenie, kto prowadzi jego dzieci do szkoły

Ida Nowakowska
fot. kadr z programu „Pytanie na śniadanie”

Prowadzący dzisiejszy odcinek programu „Pytanie na śniadanie” byli bohaterami niezwykle zabawnego zwrotu akcji. Wszystko z powodu niespodziewanego przejęzyczenia, jakiego dopuścił się na żywo Tomasz Wolny. Ida Nowakowska nie kryła rozbawienia całą sytuacją.

Prezenterzy TVP nie jeden raz rozbawiają telewidzów swoimi zabawnymi historiami i anegdotami z życia prywatnego. Tym razem prowadzący „Pytanie na śniadanie” Ida Nowakowska i Tomasz Wolny sami nie mogli ukryć uśmiechu, kiedy dotarły do nich słowa wypowiedziane przez dziennikarza.

Gospodarze porannego show nie mogli się opanować, gdy Tomasz Wolny zdradził publiczności, kto odprowadza jego dzieci do szkoły. Wszystko dlatego, że prezenter popełnił bardzo istotne i jednocześnie zabawne przejęzyczenie.

Ida Nowakowska i Tomasz Wolny porozmawiali o pupilach w „Pytaniu na śniadanie”

Gośćmi dzisiejszego odcinka programu „Pytanie na śniadanie” były dietetyk zwierzęcy Karolina Hołda oraz doktor weterynarz Magdalena Nalepa. Panie wypowiedziały się na temat alergii, które występują u zwierząt, w tym zwłaszcza u psów i kotów. Ekspertki zdradziły, że dolegliwości te mogą być powszechniejsze, niż może nam się wydawać.

W rozmowie wyszło na jaw, że jednym z najpopularniejszych objawów alergii u zwierząt jest przede wszystkim swąd i nieustanne drapanie się pupila. Kobiety zachęciły widzów do regularnych badań i patrolowania zdrowia swoich czworonożnych przyjaciół.

„Pytanie na śniadanie”: Ida Nowakowska nie kryła rozbawienia po wyznaniu Tomasza Wolnego

W pewnym momencie Tomasz Wolny pokusił się o krótkie wyznanie ze swojego życia prywatnego. Dziennikarz zdradził, kto odprowadza jego dzieci do szkoły. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie zabawne przejęzyczenie, którego dopuścił się prezenter.

-Ale też nie dajmy się zwariować, bo na przykład Frajda, czyli psiak, który dziś wyprowadza dzieci do szkoły, znaczy przepraszam, odprowadza dzieci do szkoły. To znaczy, my wyprowadzamy Frajdę, a ona odprowadza wtedy dzieci do szkoły zaplątał się w swojej wypowiedzi Tomasz Wolny w programie „Pytanie na śniadanie”.

Na słowa dziennikarza zareagowała sama Ida Nowakowska, która wybuchnęła śmiechem i przez dłuższy czas nie kryła rozbawienia całą sytuacją. Całe szczęście prezenter profesjonalnie przeszedł dalej do rzeczy i nie pozwolił, by jego wpadka przyćmiła słowa siedzących w studiu gości.

Zobacz zdjęcia:

Ida Nowakowska Tomasz Wolny1
Ida Nowakowska Tomasz Wolny1
Ida Nowakowska Tomasz Wolny1

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Pytanie na śniadanie”. Małgorzata Tomaszewska we łzach. Przeprowadziła niezwykle trudną rozmowę
  2. Izabela Krzan musiała interweniować na żywo w „Pytaniu na Śniadanie”. Tomasz Kammel stracił panowanie nad nogami
  3. Piotr Gąsowski z samego rana wsiadł w samolot. Wyznał, dlaczego znika z Polski, „nigdy mi się nie znudzi”