Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Ile wzrostu ma Agata Duda? Wiele osób może być w szoku! Na zdjęciach tego aż tak nie widać
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 19.11.2023 08:29

Ile wzrostu ma Agata Duda? Wiele osób może być w szoku! Na zdjęciach tego aż tak nie widać

Ile wzrostu ma Agata Duda?, fot. KAPiF
Ile wzrostu ma Agata Duda?, fot. KAPiF

Agata Duda od 2015 roku pełni funkcję pierwszej damy u boku swojego męża, który został wybrany na głowę państwa. Żona Andrzeja Dudy wielokrotnie zachwycała swoimi kreacjami, gdy uczestniczyła w różnorodnych spotkaniach u boku prezydenta. Wiele osób zastanawia się w takich sytuacjach, jakiego wzrostu jest pierwsza dama. 

Agata Duda ma bardzo napięty kalendarz

Choć Agata Duda nie ma aż tylu obowiązków jak jej mąż, z pewnością nie można jej zarzucić, że jest bezczynna. Tylko w ostatnim czasie pierwsza dama odwiedziła Szpital Kliniczny im. ks. Anny Mazowieckiej w Warszawie, gdzie z okazji dnia wcześniaka spotkała się z dziećmi urodzonymi przed terminem, ich rodzicami i kadrą medyczną. Pierwsza dama ma za sobą także między innymi spotkanie z finalistami Olimpiady Języka Polskiego w Niemczech.

Podczas publicznych wystąpień pierwsza dama zachwyca swoim stylem i gustem, dzięki doborowi swojej garderoby.

Agata Duda TAK ubrana paradowała po Bazylice Świętego Piotra w Watykanie. Na pewno postawiła na dobre kolory?

Agata Duda podkreśla swoje atuty

Jako pierwsza dama, Agata Duda stale znajduje się pod lupą. Nic zatem dziwnego, że jej stylizację są stale oceniane nie tylko przez zwykłych obywateli, ale także grono ekspertów. Żona prezydenta może co prawda liczyć na pomoc stylistek, które pomagają jej dobierać odpowiednie kreacje na każde z wydarzeń, w których bierze udział, jak również pilnują, aby pierwsza dama nie wystąpiła dwa razy w tej samej stylizacji. 

Dzięki odpowiednio dobranym strojom Agata Duda wydaje się mieć bardzo długie nogi, które dodatkowo podkreślają buty na wysokim obcasie. Na zdjęciach, na których towarzyszy mężowi może wydawać się, że para jest podobnego wzrostu. Ile dokładnie mierzy Agata Duda? 

ZOBACZ TEŻ: Łukasz Nowicki przekazał wstrząsające wieści. Ujrzał smutny widok. Domowy monitoring wszystko nagrał

Ile wzrostu ma Agata Duda?

Agata Duda może poszczycić się dość wysokim wzrostem, z którym z powodzeniem mogłaby zrobić karierę w modelingu. Pierwsza dama ma bowiem wedle doniesień 179 centymetrów wzrostu. Jej mąż jest od niej jednak nieco wyższy – Andrzej Duda ma 182 centymetry wzrostu. 

Różnica między małżonkami sprawia, że z jednej strony Agata Duda może nosić buty na wysokim obcasem, a z drugiej prawdopodobnie z tego powodu na wielu zdjęciach para prezydencka wydaje się podobnego wzrostu.

Źródło: Super Express, prezydent.pl

Tagi: agata duda