Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Internauci zaniepokojeni zachowaniem Henia z „Chłopaków do wzięcia”, boją się o Marysię. „Uciekaj, jeśli nie chcesz zostać niewolnicą”
Michał Fitz
Michał Fitz 20.10.2022 13:15

Internauci zaniepokojeni zachowaniem Henia z „Chłopaków do wzięcia”, boją się o Marysię. „Uciekaj, jeśli nie chcesz zostać niewolnicą”

Chłopaki do wzięcia
fot. kadr z programu „Chłopaki do wzięcia”

Henio jest jednym z bohaterów programu „Chłopaki do wzięcia”. Od niedawna stara układać sobie życie u boku Marysi. Choć po rozmowach pary widać, że obydwoje dobrze się dogadują, bo dużo się śmieją, internauci jednak radzą kobiecie, by ta zostawiła mężczyznę.

Pod ostatnio opublikowanym w mediach społecznościowych show nagraniem pojawiło się wiele komentarzy, w których internauci wręcz sugerują Marysi ucieczkę od Henia. Dlaczego?

„Chłopaki do wzięcia”: Relacja Marysi i Henia

Wszyscy widzowie kibicują każdemu z uczestników programu „Chłopaki do wzięcia” w poszukiwaniach drugiej połówki. Gdy potencjalna kandydatka wreszcie się pojawi, zwykle fani forsują, by para już przy sobie została i stworzyła szczęśliwy związek. W przypadku Marysi i Henia jest jednak inaczej.

We wspomnianym wyżej fragmencie widzimy bowiem, poza sympatyczną rozmową uczestników show, jak kobieta opowiada o tym, co już zrobiła w gospodarstwie partnera.

Napaliłam ogień w jednym pomieszczeniu i w drugim. Przyniosłam drzewa. Psa nakarmiłam wylicza Marysia.

Nie ma więc wątpliwości, że kobieta wykonała ciężką pracę i zadbała o to, by wszystko w gospodarstwie było dopilnowane. Mimo to Henryk nie wydawał się specjalnie wdzięczny, a jedynie krótko skwitował, że partnerka dobrze zrobiła.

„Chłopaki do wzięcia”: Widzowie radzą Marysi ucieczkę

Takie zachowanie mężczyzny sprawiło, że w sekcji komentarzy widzowie go skrytykowali. Zauważyli, że Henryk zachowuje się tak, jakby wcale nie szukał partnerki życiowej, a pomagiera czy wręcz według niektórych niewolnika.

Henio potrzebuje woła do roboty, a nie partnerki, szkoda Marysi, uciekaj, jeśli nie chcesz zostać niewolnicą — brzmi jeden z takich komentarzy.

– On potrzebuje tylko rąk do pracy i nie ma się co oszukiwać. Niech Pani poszuka kogoś, kto będzie prawdziwie kochał — zauważa jedna z widzek.

– Niech Pani zadba o siebie – ten niezdecydowany lowelas nie wie, czego chce. Do roboty niech sobie najmie parobka radzi kolejna internautka.

– On potrzebuje do tego chlewu parobka, a nie kobiety do życia — stwierdza następna osoba.

A jakie jest wasze zdanie, co powinna zrobić Marysia?

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Co podać dziecku na kaszel i ból gardła?
  2. Na co pomaga neo-angin? Sprawdź
  3. Do sali chorego Tomasza Lisa wszedł ksiądz. Dziennikarz zareagował błyskawicznie