Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Iza: ”Od lat sprzątam u bogaczy, zdradzę wam ich największy sekret. Wszyscy robią rzecz, która wywołuje u mnie mdłości”
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 22.10.2020 23:04

Iza: ”Od lat sprzątam u bogaczy, zdradzę wam ich największy sekret. Wszyscy robią rzecz, która wywołuje u mnie mdłości”

zdrada
pexels.com

Iza przyznała na jednym z forów internetowych, że od lat dorabia sobie, sprzątając rezydencje i apartamenty obrzydliwie bogatych ludzi. Niestety za ich luksusem kryją się bardzo smutne rzeczy. -Od lat sprzątam u bogaczy, zdradzę wam ich największy sekret. Wszyscy robią rzecz, która wywołuje u mnie mdłości – przyznaje kobieta.

Iza odważnie postanowiła powiedzieć o swoich przemyśleniach. Sprząta u bogaczy już wiele lat i zauważyła, że w większości luksusowych domów powtarza się jedna historia. Mimo że każdy z posiadaczy nieruchomości różni się od siebie, to ich sposób myślenia i zachowania okazuje się być identyczny.

Iza – mam mdłości, gdy o tym myślę

Gdy Iza zaczyna opowieść o bogatych ludziach, spodziewamy się usłyszeć niebywałych historii, niestety prawda okazuje się zupełnie inna.

Każdy dom, w którym sprzątała kobieta, charakteryzował się tym samym:

-Sprzątanie u bogatych ludzi to niezła szkoła życia. Takie osoby, skoro dorobiły się fortuny, powinny być albo bardzo rozsądne i chłodne, albo wyjątkowo utalentowane, a przede wszystkim doskonale wychowane.

-Niestety, rzadko kiedy można odebrać podobne wrażenie. Prawdę mówiąc, wciąż myślę o nich z lekkim obrzydzeniem – przyznaje użytkowniczka forum.

Bogaci ludzie są nie do zniesienia

Okazuje się, że doświadczenia Izy łatwo tłumaczą jej niechęć do takich osób:

Wbrew pozorom, po tylu latach uważam, że bogate rodziny są równie skłonne do tworzenia toksycznych rodzin, czasem pełnych przemocy, czasem pełnych nieuwagi, na przykład na dzieci. Wiele razy w życiu widziałam szczęśliwsze rodziny, które radziły sobie finansowo dość słabo, ale naprawdę się kochały. Tam dzieci nie muszą robić skrajnych rzeczy, żeby zwrócić uwagę rodziców.

Kobieta przyznaje, że raz na oczach swojego pracodawcy została zalana zupą, ponieważ malec upominał się, by któryś z rodziców go nakarmił. Ponieważ żaden nie reagował, a później zlecił to zadanie Izie, dziecko pokazało swoją złość.

Tam, gdzie są duże pieniądze, czasem po prostu brakuje miłości. Ambicja i świat, z którym mierzą się bogaci ludzie, ma straszne rozmiary. Ojciec pewnej rodziny, której sprzątałam posiadłość, był bardzo miłym i dobrym człowiekiem, jednak gdy zaczął zauważać, że jego bogactwo przyciąga fałszywych przyjaciół i mnóstwo wrogów stał się złym i mściwym człowiekiem.

Iza przyznaje, że mdli ją na myśl o bogatych ludziach. Wszyscy mają jeden poważny sekret. Bardzo boją się, żeby ktokolwiek się do nich zbliżył i zabrał ich majątek, przez to stają się zimni, oschli i zupełnie egoistyczni, a najbardziej na tym cierpią ich najbliżsi.

Zobacz zdjęcia:

iza

Czytelniczka przyznaje, że domy, jakie sprzątała, ociekały luksusem. Jednak ich właściciele najbardziej bali się wszystkiego stracić.

iza

26-latka przyznaje, że między rodzinami brakowało miłości, uwagi. Najbardziej na podejściu rodziców cierpiały dzieci.

iza

Niestety, pieniądze to nie wszystko.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum: