Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Iza i Adam Małyszowie zachwycili. Tak pokazali się wspólnie na weselu, piękne kreacje i dużo miłości
Michał Fitz
Michał Fitz 04.06.2023 13:51

Iza i Adam Małyszowie zachwycili. Tak pokazali się wspólnie na weselu, piękne kreacje i dużo miłości

Adam Małysz
Pawel Wodzynski/East News

Iza i Adam Małyszowie są małżeństwem już od ponad ćwierć wieku. Choć czas nieubłaganie mija, nic nie wskazuje na to, by para miała kochać się mniej. Ostatnie zdjęcia opublikowane przez żonę skoczka tylko to potwierdzają. Wspólnie wciąż wyglądają tak, jakby dopiero się sobą zauroczyli.

Biorąc pod uwagę kontekst fotek, można zaryzykować stwierdzenie, że para bawiła się szampańsko do białego rana.

Iza i Adam Małyszowie na weselu

Była uczestniczka “Tańca z Gwiazdami” wrzuciła a swojego Instagrama kilka zdjęć ze ślubu, na którym gościła wraz z mężem. Można to poznać po ekskluzywnej, klasycznej limuzynie marki Rolls Royce, przy której obydwoje pozują.

Ta ma bowiem rejestrację z napisem “Para Młoda”. Choć to nie Małyszowie brali ślub, na ich twarzach goszczą tak szerokie uśmiech, jakby to oni mieli zaraz przyrzekać sobie miłość.

Już nie usłyszymy Ireny Santor na scenie. Informacja gruchnęła nagle, a na jaw wyszły kulisy jej decyzji

Jak wyglądali Iza i Adam Małyszowie?

Iza Małysz już wielokrotnie udowodniła, pojawiając się w wyżej wspomniany show Polsatu czy po prostu u boku męża na różnych wydarzenia, że potrafi się dobrze oraz modnie ubrać. Nie inaczej było tym razem. Choć zdjęcie specjalnie nie eksponuje jej ubioru, widać, że miała na sobie zwiewną, bardzo kobiecą kreację, utrzymaną w odcieniu zieleni.

Jej ukochany postawił za to na klasyczną, męską elegancję. Ubrał szary garnitur. Do niego dobrał pasujący zestaw akcesoriów złożony z prostego krawata oraz poszetki.

Iza i Adam Małyszowie o swojej miłości

Miesiąc temu Iza Małysz publikowała na Instagramie inną fotografię, która nawet bardziej i wymowniej pokazywała, jak silne uczucie wciąż łączy ją z Adamem. Para spędzała wówczas urlop w pięknym Mediolanie. Tam zrobili sobie zdjęcie na tle jednej z katedr.

Na fotce widzimy, jak były skoczek jest czule całowany przez swoją ukochaną w policzek. Świetnym podsumowaniem tego zdjęcia i uczuć, które aż z niego wypływają, jest jego opis.

- A w sercu - ciągle maj — skwitowała Iza.

Zobacz post:

Iza Małysz i Adam.JPG
fot. instagram/izamalysz
Tagi: Adam Małysz