Rozrywka.Lelum.pl

Screen z programu „Pytanie na Śniadanie”

Izabella Krzan zaczęła wołać o pomoc w „Pytaniu na śniadanie”. Nieoczekiwane sceny w TVP

1 Lutego 2022

Autor tekstu:

Martyna Pałka

„Pytanie na Śniadanie” to uwielbiany przez widzów program, który pozwala im dobrze rozpocząć nowy dzień. W dzisiejszym wydaniu śniadaniówki mogliśmy zobaczyć nietypową sytuację. Prowadząca Izabella Krzan w pewnym momencie zaczęła wołać o pomoc.

„Pytanie na Śniadanie” to uwielbiany przez widzów program, który pozwala im dobrze rozpocząć nowy dzień. W dzisiejszym wydaniu śniadaniówki mogliśmy zobaczyć nietypową sytuację. Prowadząca Izabella Krzan w pewnym momencie zaczęła wołać o pomoc.

Gospodarzami dzisiejszego odcinka programu „Pytanie na Śniadanie” są Izabella Krzan oraz Maciej Kurzajewski. W pewnym momencie prezenterka zaczęła wołać o pomoc. Co się wydarzyło na planie śniadaniówki?

Izabella Krzan woła o pomoc w programie „Pytanie na śniadanie”

„Pytanie na Śniadanie” każdego dnia oferuje swoim widzów mnóstwo ciekawych i niebanalnych tematów. Nie inaczej było tym razem. W dzisiejszym odcinku porannego show Izabella Krzan oraz Maciej Kurzajewski poruszyli między innymi wątek tego, jak wygląda tradycyjne parzenie chińskiej herbaty.

Do całego procesu tradycyjnego parzenia chińskiej herbaty wykorzystano oryginalną zastawę stołową, jakiej używa się na Dalekim Wschodzie. W pewnym momencie prowadząca Izabella Krzan chciała samodzielnie spróbować przelać napój do filiżanki. Okazało się jednak, że jest to trudniejsze, niż mogłoby się wydawać. W końcu gospodyni show „Pytanie na Śniadanie” zaczęła wołać o pomoc zaproszonego gościa.

Okazało się, że aby przelać herbatę z tradycyjnego naczynia do filiżanki, trzeba wykonać szybki i zdecydowany ruch, który spowoduje powstanie strumienia wody. Izabella Krzan chciała natomiast zrobić to powoli i delikatnie, przez co nie potrafiła osiągnąć zamierzanego efektu. Prowadząca „Pytanie na Śniadanie” zwróciła również uwagę na bałagan, jaki powstał podczas przygotowywania herbaty.

-Właśnie po to jest ten stół do typowo chińskiego sposobu parzenia herbaty. Pod nim jest taki zbiorniczek na wodę i właśnie o to chodzi, aby dużo się rozlewało, bo kiedy parzymy herbatę, to woda się rozlewa — odpowiedział ekspert na pytanie zadane przez Izabellę Krzan.

Zobacz zdjęcie:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Alicja Resich-Modlińska świętuje dziś 67. urodziny. Dawniej była gwiazdą TVP
  2. Fani wściekli po tym, co zrobił Paszt w półfinale „The Voice Senior”. „Cała Polska to ogląda i się dziwi”
  3. Najwięksi fani TVP porażeni po sobotnim wieczorze. Nie mogli uwierzyć w to, co pokazała stacja

Tagi:

Podobne artykuły

Programy

Milionerzy: Przy pytaniu za 500 zł zużył aż dwa koła. Widzowie łapali się za głowę, "wystarczyło pomyśleć"
Czytaj więcej >

Programy

Cudne wieści o małżeństwie Waldka z "Rolnicy. Podlasie". Niemiłe, co zrobił Andrzej z Plutycz
Czytaj więcej >

Programy

Uczestnik programu "Jeden z dziesięciu" w jednej chwili stracił dach nad głową. Potrzebna natychmiastowa pomoc
Czytaj więcej >

Programy

"Pytanie na śniadanie": Łukasz Nowicki nie wytrzymał, gość był żywą kopią legendy polskiej muzyki. Usłyszał odpowiedź i zamarł
Czytaj więcej >

Programy

Przykry widok pod sklepem Więcławskiej z "Rancza". Jaki los czeka kultową ławeczkę?
Czytaj więcej >

Programy

"Rolnicy. Podlasie": nowe wieści o Emilce, Andrzeju i Gienku, pojawiły się problemy
Czytaj więcej >
Martyna Pałka

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]