Rozrywka.Lelum.pl

fot. facebook.com/chlopakidowziecia

Jak naprawdę nazywa się Bandziorek? Ma piękne, dostojne nazwisko

25 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Aleksandra Gadzińska

Choć widzowie obserwują jego losy od lat, niewielu wie, jak naprawdę nazywa się Bandziorek. Tymczasem dobrze wszystkim znany „Chłopak do wzięcia” może poszczycić się naprawdę wytwornym nazwiskiem.

Choć widzowie obserwują jego losy od lat, niewielu wie, jak naprawdę nazywa się Bandziorek. Tymczasem dobrze wszystkim znany „Chłopak do wzięcia” może poszczycić się naprawdę wytwornym nazwiskiem.

Jeszcze do niedawna mało kto pamiętał prawdziwe imię bohatera. Wielu złapało się za głowę w nagłym olśnieniu dzięki wypowiedziom nowej ukochanej Danusi. To dzięki niej Krzysztof mógł rozpocząć zupełnie nowe życie. Być może wkrótce przestanie być dla nas tylko „Bandziorkiem”.

Mało kto tym wiedział. Bandziorek może poszczycić się szlachetnie brzmiącym nazwiskiem

W ciągły kolejnych edycji, przepełnionych zerwanymi miłostkami, rozczarowaniami i poczuciem samotności, widzowie zaczynali już wątpić, że ich ulubieniec odnajdzie miłość. Rok 2022 był okazał się jednak urodzajny dla popularnych „Chłopaków do wzięcia”. Zaraz za Jarkiem miłość życia poznał Bandziorek.

U boku rozsądnej, zdecydowanej, mocno stąpającej po ziemi Danusi bohater mógł rozpocząć zupełnie nowe życie. Przeprowadził się na Mazury, by zamieszkać wraz z ukochaną, ograniczył używki. Wspólnymi siłami odremontowali nawet dom i wymienili meble.

Wypytywani o ślub, oboje ujawniali spokój i dystans, choć wiadomo, że są już po zaręczynach. Przyznali, że kiedy przyjdzie na to pora, włożą ślubne obrączki , jednak na razie chcą posmakować wspólnej egzystencji, nauczyć się siebie wzajemnie i upewnić, co do tak poważnej decyzji, gdyż obecnie… niczego im nie brakuje .

Wiemy już jednak, że gdyby partnerka Bandziorka zgodziła się przyjąć jego nazwisko, naprawdę miałaby się czym pochwalić. Dla wielu może być to niespodzianka, ponieważ „Chłopak do wzięcia” od samego początku swojej ekranowej przygody znany był głównie pod pseudonimem.

Wiemy już, jak naprawdę nazywa się 42-latek. Jego pełne miano to… gotowi? Krzysztof Dzierżanowski. Trzeba przyznać, że brzmi ono dostojnie, wytwornie i niemal szlachecko. Zaskoczeni?

Chłopaki do wzięcia
Bandziorek
Bandziorek nazwisko

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Przeraźliwy krzyk i krew w PnŚ, nagle zakończono transmisję. O tym wydaniu nigdy nie zapomnimy
  2. Weszła do kościoła i dopuściła się porażającego czynu. Parafia pilnie szuka kobiety
  3. Cleo zdradziła, dlaczego zawsze nosi spięte włosy. Powód zdumiewa
Źródło: Plotek

Tagi:

Podobne artykuły

Programy

"The Voice Kids": dwa potężne talenty w drużynie Kwiatkowskiego, na wizji zrobili coś wielkiego
Czytaj więcej >

Programy

Agustin Egurrola najpierw nadał córce niespotykane imię. Teraz w "PnŚ" pochwalił się synem
Czytaj więcej >

Programy

"Milionerzy": pani Ania oszołomiła Urbańskiego, imponujące co zrobiła
Czytaj więcej >

Programy

Prowadził transmisję na żywo i płakał. Robert Uziel z "Chłopaków do wzięcia" przeżywa trudny czas
Czytaj więcej >

Programy

Pogodynka nagle zdjęta z anteny "Pytania na śniadanie". W tle kiełbasa, co tam się wydarzyło?
Czytaj więcej >

Programy

Po słowach gościni "Pytania na śniadanie" Iza Krzan wygoniła Kammela z planu. "Panowie, wychodzimy"
Czytaj więcej >
Aleksandra Gadzińska

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]