Rozrywka.Lelum.pl > Programy > "Jak nazywany jest mąż, którego żona jest chwilowo nieobecna". Uczestnik "Jeden z dziesięciu" odpowiedzią rozłożył na łopatki
Martyna Pałka
Martyna Pałka 13.04.2023 09:20

"Jak nazywany jest mąż, którego żona jest chwilowo nieobecna". Uczestnik "Jeden z dziesięciu" odpowiedzią rozłożył na łopatki

Jeden z dziesięciu
fot. kadr z programu "Jeden z dziesięciu"

Zabawna sytuacja w programie "Jeden z dziesięciu". Prowadzący Tadeusz Sznuk zaskoczył uczestnika nietypowym pytaniem. Zawodnik zdecydował się na humorystyczną odpowiedź.

Mężczyzna nie wahał się nawet sekundy przed podaniem swojej odpowiedzi. Internauci nie kryli rozbawienia całą sytuacją.

Zaskakująca scena w programie "Jeden z dziesięciu"

Program prowadzony przez Tadeusza Sznuka wymaga od uczestników nie lada refleksu i błyskotliwości. Gdy tylko dziennikarz zada im pytanie z dowolnej kategorii, zawodnicy mają zaledwie kilka sekund na udzielenie prawidłowej odpowiedzi. 

Zasady tej gry sprawiają, że wiele osób decyduje się na ślepy strzał i nawet gdy nie zna poprawnej odpowiedzi, po prostu ryzykuje i mówi to, co jako pierwsze przyszło im do głowy. A to może wywoływać zabawne sytuacje, takie jak ta, którą niedawno wyłapali internauci.

Zoperowana twarz, 20 kg mniej. Tak teraz wygląda Danuta Martyniuk. W "Pytaniu na śniadanie" zdradziła, co ją motywuje

Uczestnik "Jeden z dziesięciu" rozbawił publiczność swoją odpowiedzią

W jednym z odcinków popularnego teleturnieju Tadeusz Sznuk przygotował dla uczestników pozornie bardzo proste pytanie. Dziennikarz zapytał Zbigniewa o to, jak nazywa się mężczyzna, który aktualnie przebywa bez żony.

-Jak potocznie, choć żartobliwie, nazywany jest mąż, którego żona jest chwilowo nieobecna? - zadał zawodnikowi pytanie gospodarz programu.

Zbigniew nie zastanawiał się ani sekundy przed podaniem swojej odpowiedzi. Po jego reakcji można było zobaczyć, że jest niesamowicie pewny swoich słów. W końcu uczestnik zdecydował się na odpowiedź: “rogacz”, czym zaskoczył nawet samego prowadzącego.

Internauci nie kryją rozbawienia odpowiedzią uczestnika "Jeden z dziesięciu"

Po krótkim momencie konsternacji Tadeusz Sznuk wyjaśnił z rozbawieniem, że nie jest to prawidłowa odpowiedź. Ujawnił również, że wyrażenie, którego oczekiwał od Zbigniewa to “słomiany wdowiec”.

Nagranie z humorystyczną odpowiedzią uczestnika “Jeden z dziesięciu” bije rekordy popularności na TikToku. W komentarzach fani nie ukrywają, że nigdy nie wpadliby na to słowo. Jednocześnie postanowili odnieść się do wypowiedzi Zbigniewa.

-Biedny chłop, miał kiepskie doświadczenia

-No, ale słomiany wdowiec może też być jednocześnie rogaczem

-Zna chłop życie - takie komentarze można znaleźć pod filmikiem z odpowiedzią, który króluje w social mediach.

Zobacz nagranie:

 

Więźniowie tak przywitali kata 8-letniego chłopca? Nagranie wyciekło do sieci, czeka go koszmar?
więźniowie
Cała Polska w ostatnich dniach żyła dramatyczną historią 8-letniego chłopca, nad którym znęcała się jego matka i konkubent. Dziecko trafiło do szpitala w ostatniej chwili i obecnie lekarze walczą o jego życie. Kat trafił już do aresztu. Więźniowie nie przyjęli go miło? Nagranie, które podobno przedstawia jego przywitanie, wzburzyło internautów. Pamiętajmy jednak, że w sieci krąży wiele nieprawdziwych filmików, więc bierzemy na to solidną poprawkę. Jeśli jednak nagranie jest prawdziwe, chyba nikt nie ma nic przeciwko, aby został on solidnie ukarany. W sieci pojawiło się nagranie, które rzekomo poczyniono zza murów częstochowskiego więzienia. Nawet poza obiektem było słychać, co osadzeni krzyczeli do zatrzymanego.
Czytaj dalej
Magda Narożna w "kosmicznej" stylizacji. Tak wystąpiła w telewizji, buty od razu rzucają się w oczy
Magda Narożna
Magda Narożna
Magda Narożna na święta wielkanocne wyjechała na Islandię. W mediach społecznościowych pokazała radosne fotki z wyprawy i chwaliła się, że śmigusa-dyngusa zrobił jej wodospad. Tymczasem kilka dni wcześniej przekazała fanom jeszcze bardziej ekscytujące wieści.Zespół Piękni i Młodzi został założony przez Magdę i jej byłego męża ponad dekadę temu. Od tego czasu Narożna zyskała ogromną popularność. Okazuje się, że już niedługo będzie można o niej usłyszeć w telewizji.
Czytaj dalej