Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Nowoczesne kobiety. Jak poderwać faceta?
Redakcja Lelum
Redakcja Lelum 20.09.2018 13:36

Nowoczesne kobiety. Jak poderwać faceta?

Jak poderwać faceta?
unsplash.com Pablo Heimplatz

Jak poderwać faceta? To pytanie zadaje sobie każda kobieta, która ma na oku jakiegoś mężczyznę. Zastanawiasz się jak go zainteresować sobą i zdobyć jego serce? Przeczytaj nasz poradnik, a dowiesz się wszystkiego!

Jak poderwać faceta? Chyba każda z nas chociaż raz zadała sobie to pytanie. No cóż, jeśli was to pocieszy to możemy wam powiedzieć, że najczęściej to nie ma nic wspólnego z wiekiem. Spójrzmy na Susan Sarandon, która w wieku 68 lat ma o 31 lat młodszego mężczyznę. Myślicie, że facet poleciał na majątek aktorki? Nic z tych rzeczy, jej partner Jonathan Bricklin ma swój własny dorobek.

Która z nas nie obmyślała po nocach planu jak uwieść faceta, niech pierwsza rzuci kamieniem. Wstawanie trzy godziny wcześniej tylko po to, żeby odpowiednio się wystroić i wymalować do szkoły czy pracy. Każda z nas to przerabiała…

Jak poderwać faceta?

Niektóre kobiety mają w sobie to coś, co po prostu przyciąga facetów. Nie muszą nic robić, a mężczyźni i tak do nich lgną. Mogą sobie owinąć potencjalnego partnera wokół palca. W czym tkwi ich sekret? Nieważne, bo w tym artykule dowiecie się, co możecie zrobić, żeby działać na facetów jak kobieta-magnes.

Zacznijmy od dotyku, bo on jest bardzo ważny. To, w jaki sposób dotkniesz faceta, może wyznaczyć kierunek waszej znajomości. Jednak szalenie ważne jest to, żeby wykorzystać ten chwyt w odpowiednim momencie. Badania wykazały, że jeśli kompletnie obca nam osoba nas dotknie, to może nawet wzbudzić złość! Jak zatem wyczuć ten odpowiedni moment?

Podczas rozmowy z naszym obiektem zainteresowania najlepiej stanąć tak, żeby móc go lekko szturchnąć ramieniem. Naukowcy udowodnili, że delikatny dotyk powoduje wzrost aktywności w części mózgu, która jest odpowiedzialna za emocje.

Czy wiedziałyście, że zapach może wzbudzić stan emocjonalny, który odpowiada za pożądanie i pobudzenie seksualne? Założę się, że nie. Może i faceci nie reagują na bodźce zapachowe tak bardzo, jak kobiety, ale to nie znaczy, że nie reagują w ogóle.

Mowa tu przede wszystkim o zapachach, które kojarzą się mężczyznom z jakimś miejscem. Badacze przeprowadzili z nimi wywiad i jak się okazało, ich ulubionym zapachem jest np. zapach kawy, frytek, świeżego pieczonego chleba i woń ciasta jabłkowego. Możecie wziąć to pod uwagę podczas planowania randki.

Jeśli chodzi o perfumy, mężczyźni wolą zapachy lekkie, kwiatowe, ale nie za słodkie! Jednak wybór perfum zostawmy wam ?

Co pociąga facetów?

Chyba już wszyscy do znudzenia słyszeliśmy, że mężczyźni to wzrokowcy. Kiedy kobiety słyszą taki tekst, biorą sobie go do serca i stroją się najlepiej, jak tylko potrafią. Tymczasem dla mężczyzn bardzo istotne są proporcje.

Sukienka, która podkreśli waszą talię może okazać się strzałem w dziesiątkę. Pamiętajcie jednak, że najważniejsze jest ubrać się w to, w czym będzie ci wygodnie. Wiadomo, że pierwsze wrażenie robi się tylko raz, ale pamiętaj, że nie musisz udawać kogoś, kim nie jesteś, żeby tylko zaimponować facetowi! Wciąż zastanawiasz się jak poderwać faceta? Czytaj dalej!

Prośba mężczyznę o pomoc w zrobieniu czegoś na pewno na niego zadziała! Zdajemy sobie sprawę, że w dobie nowoczesnych i niezależnych kobiet, prośba mężczyznę o pomoc czasem nie wchodzi w rachubę, ale możecie nam zaufać! Kiedy facet zauważy, że jego zdanie jest dla was ważne albo będzie miał okazję się wykazać, poczuje się doceniony w 100%!

Nie od dzisiaj wiadomo, że kolor czerwony jest zarezerwowany dla seksapilu, erotyki i namiętności. Wiecie, co najbardziej pociąga facetów? Właśnie pewność siebie! Jeśli zastanawiasz się jak poderwać faceta musisz być pewna swego! Nic na nich tak nie działa. Jeśli kobieta czuje się dobrze sama ze sobą, emanuje seksapilem.

Jeśli dalej zastanawiacie się jak poderwać faceta, pamiętajcie, że najważniejsze jest być sobą. Nic tak bardzo nie odrzuca mężczyzn jak „sztuczna” kobieta.

Może znacie jeszcze jakieś sposoby na poderwanie faceta?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Meghan Markle napisała książkę kucharska! Kulisy zaskakują
  2. Postacie z Ulicy Sezamkowej to homoseksualiści? Scenarzysta potwierdził
  3. Związki gwiazd, o których nie miałeś pojęcia. Będziecie zdziwieni

źródła: womenshealth.pl