Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Jakimowicz zakpił z Kaczyńskiego na antenie. Widzowie TVP są zażenowani
Alicja Czepli
Alicja Czepli 09.08.2021 16:30

Jakimowicz zakpił z Kaczyńskiego na antenie. Widzowie TVP są zażenowani

Kadr z programu „W Kontrze”/Twitter/Monika Mesuret

Jarosław Jakimowicz zażartował na antenie z nazwiska jednego z występujących w programie gości. Nawet Magdalena Ogórek nie mogła ukryć zażenowania.

Niesmaczny żart Jarosława Jakimowicza

Jarosław Jakimowicz od kilku lat związany jest z TVP. Nie kryje swoich prawicowych poglądów i opinii, wielokrotnie wypowiadał się na różne tematy w mediach. Współprowadzi z Magdaleną Ogórek program w TVP „W kontrze”.

Niedawne wydanie „W kontrze” wzbudziło wiele emocji. Doszło tam do żenującej sytuacji, kiedy Jakimowicz postanowił zażartować z nazwiska posła goszczącego w ich studio. Jednak żart nikogo nie rozbawił, a jego wydźwięk był zupełnie inny od zamierzonego.

Gościem Magdaleny Ogórek i Jarosława Jakimowicza był Filip Kaczyński, młody poseł Prawa i Sprawiedliwości. Dziennikarz postanowił zażartować z jego popularnego nazwiska, a właściwie skojarzyć je z innym znanym politykiem. Okazuje się jednak, że podobieństwo jest zupełnie przypadkowe.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Jarosław Jakimowicz żartuje z nazwiska posła

Kiedy Magdalena Ogórek zapowiedziała, że ich gościem jest Filip Kaczyński, Jarosław Jakimowicz od razu zareagował. Postanowił od razu zrobić poważną minę i wstać na baczność. Nie pomyślał, że tak silna reakcja okaże się ironiczna w oczach widzów.

Kaczyński?! Ojej, a, nie, przepraszam, wiecie, jako funkcjonariusz telewizyjny, jak słyszę to nazwisko, to zobaczcie, jak to na nas działa, jesteśmy tak przerażeni – powiedział poruszony.

Potem zauważył jednak błyskotliwie, że widoczny na ekranie gość to chyba nie jest ten Kaczyński, którego ma na myśli. Jego współprowadząca szybko dopowiedziała, że wszystko się zgadza i przeszła w końcu do wywiadu.

Rozbawił was żart Jakimowicza?

Śpieszcie się oglądać TVP, zanim to zaorzą ???????? #2mld pic.twitter.com/3bv7osJUJN

— Monika Mesuret (@NocnaZ) August 9, 2021

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Wiśniewski kompletnie łysy. Internauci zbierają szczęki z podłogi na jego widok
  3. Córka poinformowała o nagłej śmierci. Artysta zmarł we śnie

Źródło: Webniusy

Tagi: