Rozrywka.Lelum.pl > Programy > "Jeden z dziesięciu": "Czy żółw ma zęby"? Mało kto znałby poprawną odpowiedź, uczestnik wyłożył się na pytaniu
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 04.05.2023 19:20

"Jeden z dziesięciu": "Czy żółw ma zęby"? Mało kto znałby poprawną odpowiedź, uczestnik wyłożył się na pytaniu

Jeden z dziesięciu
fot. kadr z programu "Jeden z dziesięciu"

Teleturniej "Jeden z dziesięciu" przynosi sporo rozrywki, ale też wiedzy swoim fanom. W jednym z niedawnych odcinków uczestnik mierzył się z pozoru łatwym pytaniem, które jednak sprawiło mu spore kłopoty.

Wpadki i gafy uczestników bardzo często obiegają media społecznościowe. Tym razem nie jest to aż taki kaliber, ale uczestnik był pewien tego, że udzielił prawidłowej odpowiedzi. 

"Jeden z dziesięciu": pytanie o zęby żółwia

Pan Ireneusz przed zadaniem tego pytania był bezbłędny i zachował wszystkie “życia” w teleturnieju.

- Czy żółw ma zęby? - spytał Tadeusz Sznuk.

Odpowiedź uczestnika teleturnieju “Jeden z dziesięciu” była twierdząca. Okazało się, że był w błędzie. Prowadzący wyjaśnił mu, że zwierzę ma bezzębne szczęki pokryte listwami rogowymi. Zła odpowiedź kosztowała pana Ireneusza pierwsze "życie" w programie. Niedługo później pan Ireneusz odpadł z teleturnieju.

Matka Madzi i Jadzi złożyła zeznania. Dramatyczna prawda wyszła na jaw

"Jeden z dziesięciu" jest bogaty we wpadki uczestników

Wpadki na antenie teleturnieju “Jeden z dziesięciu” są niezwykle popularne w mediach społecznościowych. Kiedyś podbijały Youtube'a, dziś stają się także coraz bardziej popularne na Tik toku. Wyświetlenia niektórych urywek sięgają nawet kilku milionów odsłon.

Sytuacja z niedawnego odcinka nie była jedyną, gdzie uczestnik nie znał odpowiedzi na z pozoru proste pytanie. Wcześniej okazało się, że w jednym z pytań, które Tadeusz Sznuk zadał uczestnikowi, była pułapka, na którą grający się nabrał.

"Jeden z dziesięciu" zniknie z anteny TVP?

Teleturniej prowadzony przez Tadeusza Sznuka cieszy się niesłabnącą popularnością. Niestety niedawno okazało się, że nagrania do “Jednego z dziesięciu” zostały wstrzymane. Wszystko ma związek z problemami zdrowotnymi prowadzącego.

Na szczęście nagrania do programu realizowane są z około miesięcznym wyprzedzeniem, więc póki co fani nie muszą czuć się zaniepokojeni tym, że w tygodniu o godzinie 19:00 na TVP1 pojawi się inny program.

Jeden z dziesięciu.jpg
fot. kadr z programu “Jeden z dziesięciu”