Rozrywka.Lelum.pl > Programy > Jeden z dziesięciu. "Czym są wiktuały?" Odpowiedź uczestnika, nawet jego samego rozbawiła, nie trafił
Martyna Pałka
Martyna Pałka 20.04.2023 15:23

Jeden z dziesięciu. "Czym są wiktuały?" Odpowiedź uczestnika, nawet jego samego rozbawiła, nie trafił

Jeden z dziesięciu
fot. kadr z programu "Jeden z dziesięciu"

Zabawna sytuacja w programie "Jeden z dziesięciu". Odpowiedź pana Kacpra rozbawiła nie tylko jego samego, ale też prowadzącego Tadeusza Sznuka. 

Już na pierwszy rzut oka było widać, że mężczyzna nie zna odpowiedzi na to pytanie. Mimo to nie poddał się i postanowiła strzelić. Niestety, nie udało mu się.

Zabawna sytuacja w "Jeden z dziesięciu"

Kultowy teleturniej to idealna okazja do sprawdzenia swojej wiedzy na temat różnych zagadnień z wielu zróżnicowanych dziedzin nauki. W programie najczęściej pojawiają się śmiałkowie, którzy doskonale znają odpowiedzi na wiele, nawet zaskakująco trudnych pytań. 

Niestety, nie każdy ma tyle szczęścia i czasami trafi na pytanie, które wydaje mu się całkowicie obce. Tak właśnie było w 11. odcinku, podczas pierwszej rundy, gdy do głosu doszedł pan Kacper.

Afera po ostatnim remoncie ekipy z „Nasz nowy dom”. Wygląd domu rozjuszył część widzów

"Jeden z dziesięciu": Uczestnik nie krył zaskoczenia, gdy usłyszał pytanie

W pierwszej rundzie 11. odcinka programu “Jeden z dziesięciu” Tadeusz Sznuk po kolei zadawał pytanie każdemu uczestnikowi. W końcu przyszedł czas na pana Kacpra, który startował w teleturnieju z numerem 3. Dziennikarz, który od lat prowadzi popularne show, zapytał śmiałka o to, czym jego zdaniem są wiktuały.

-Jakie artykuły kryją się za słowem wiktuały? - zadał pytanie gospodarz programu “Jeden z dziesięciu”.

Mężczyzna nie krył zaskoczenia pytanie, które zostało mu zadane. Od samego początku łatwo można było zauważyć, że nie zna on odpowiedzi na to pytanie. Mimo to postanowił strzelić, a jego zachowanie rozbawiło nawet jego samego.

"Jeden z dziesięciu": Uczestnik rozbawił swoją postawą

Mężczyzna, aby zyskać więcej czasu, postanowił powtórzyć sformułowanie i całym zdaniem odpowiedzieć na zadane mu przez prowadzącego pytanie. W końcu, gdy zrozumiał, że czas się nieubłaganie kończy, postanowił odpowiedzieć. Zaryzykował i stwierdził, że wiktuały to artykuły gospodarstwa domowego.

Niestety, okazało się, że poprawną odpowiedzią są artykuły spożywcze i właśnie taką odpowiedzią podzielił się z panem Kacprem Tadeusz Sznuk. Sam uczestnik nie krył zakłopotania i rozbawienia całą sytuacją, dlatego zaraz po udzieleniu odpowiedzi zaśmiał się pod nosem ze swojego zachowania.

Zobacz odcinek programu “Jeden z dziesięciu”: