Rozrywka.Lelum.pl > Programy > Jessica Miemiec z "Rolnik szuka żony" już tak nie wygląda. Jej najnowsze zdjęcia wbijają w fotel
Michał Fitz
Michał Fitz 23.09.2023 09:03

Jessica Miemiec z "Rolnik szuka żony" już tak nie wygląda. Jej najnowsze zdjęcia wbijają w fotel

Jessica Miemiec
kadr z programu "Rolnik szuka żony"

Przez program “Rolnik szuka żony” przewinęło się wiele nietuzinkowych uczestników i uczestniczek, którzy, choć miłości nie znaleźli, dobrze zapisali się w pamięci telewidzów. Zdecydowanie do tej grupy można zaliczyć Jessicę Miemiec z 5. sezonu. Jak dziś wygląda?

"Rolnik szuka żony": Jessica Miemiec była wyjątkowa

Już po pierwszej scenie, w której pojawiła się Jessica, było widać, że nie będzie z nią nudno. Odbiegała bowiem wizerunkiem od standardowej, pracującej w gospodarstwie kobiety. Mocno się malowała, doklejała długie rzęsy i chodziła w butach na obcasie oraz sukienkach.

jessica rolnik 2.JPG
Jessica Miemiec
fot. kadr z programu “Rolnik szuka żony”

Dodatkowo była bardzo pewna siebie. Swoim entuzjazmem wręcz krępowała Krzysztofa, który na pierwszym spotkaniu z nią siedział cały spięty i miał problem, by spojrzeć jej w oczy. Choć mężczyzna zdecydowanie w jakiś sposób się nią zainteresował, ostatecznie jej nie wybrał.

jessica i krzysiek.JPG
Jessica i Krzysztof na pierwszym spotkaniu
fot. kadr z programu “Rolnik szuka żony”
W TVP będą zdruzgotani. Halina Mlynkova nie wystąpi na ich dzisiejszym koncercie

"Rolnik szuka żony": Jessica nie chciała się zmienić

Gdy Krzysztof zapytał się jej, co może mu zaoferować, jako partnerka w gospodarstwie, Jessica zapewniała, że umie dobrze gotować i sprzątać. Patrząc jednak na jej tipsy i ogólną prezencję, nie za bardzo nadawała się do pomocy w polu.

Nie była w stanie zmienić swojego sposobu bycia dla partnera, co zresztą wyraźnie podkreśliła. Trzeba przyznać, że jest konsekwentną kobietą, bo do dzisiaj jest temu stylowi wierna, choć wygląda już zupełnie inaczej. Wszystko przez nowe włosy.

"Rolnik szuka żony": Jessica Miemiec przeszła metamorfozę

Jessica nie odeszła od mocnego makijażu i rzucających się w oczy kreacji. Ewidentnie jednak potrzebowała zmiany. Jakiś czas temu zastąpiła swoje kruczoczarne włosy, które miała jeszcze w programie, całkiem jasnym blondem!

Trzeba przyznać, że taki kolor też jej pasuje. Sądząc po jej zdjęciach w mediach społecznościowych, Jessica czuje się w nim bardzo dobrze. Kto wie, może do czerni już nigdy nie wróci?

Źródło: Pudelek