Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Joanna i Dawid Narożni wywołują poruszenie. Gwiazdor "Piękni i młodzi" zdjął szlafrok przed kamerą, masa komentarzy
Michał Fitz
Michał Fitz 09.06.2023 21:40

Joanna i Dawid Narożni wywołują poruszenie. Gwiazdor "Piękni i młodzi" zdjął szlafrok przed kamerą, masa komentarzy

Dawid Narożny
youtube.com/dawidnaroznymusic

Dawid Narożny po rozstaniu ze swoją byłą ukochaną, Magdą, z którą współtworzył zespół “Piękni i młodzi”, znalazł szczęście u boku Joanny. Z nią również tworzy muzykę, do której, jak widać na opublikowanym przez niego nagraniu, uwielbia się bawić.

W sieci pojawił się bowiem filmik, na którym widać, jak Narożny tańczy do swojego numeru i powoli się rozbiera.

Dawid Narożny w szlafroku

Na wspomnianym wyżej nagraniu widać, jak Dawid Narożny przechadza się po holu w białym szlafroku i ręczniku na głowie. Jego ukochana namawia go, by ten zatańczył, ale muzyk zdecydowanie się opiera. Gdy jednak Joanna puszcza jego nowy kawałek, ciało Narożnego samo zaczyna się ruszać.

Dawida na tyle poniosło, że aż zrzucił klapki i powoli zaczął rozwiązywać szlafrok. Zaraz później tańczył już niczym latynoamerykańska tancerka, eksponując swój umięśniony tors. Po szerokim uśmiechu muzyka widać, że świetnie się przy tym bawił.

Pilne wieści prosto ze szpitala. W takim stanie jest Dominik Abus z Gogglebox

Fani zachwyceni Dawidem Narożnym

Dystans do siebie w branży rozrywkowej jest bardzo istotny. Przeważnie gwiazdy z takim podejściem zyskują w oczach fanów i podobnie było tym razem. Nikt raczej nie oburzył się performansem Narożnego, za to mnóstwo osób chwaliło go za wyczucie rytmu i zmysłowe ruchy.

- Ale kocie ruchy

- No, no Dawid, ale ruchy

- Uwielbiam Was — czytamy w sekcji komentarzy.

Dawid Narożny i jego hit

Trudno dziwić się, że Dawid Narożny tak chętnie bawi się do swojego numeru. Ten okazał się bowiem największym hitem w jego solowej karierze. W zaledwie 2 tygodnie od premiery stał się zdecydowanie najchętniej słuchanym utworem na jego kanale w serwisie YouTube. Tam już ma 8,5 miliona wyświetleń.

Mało tego, przecież utwór pod tytułem “Ona działa na mnie jak” jest także odsłuchiwany na TikToku czy Spotify. Nie ma wątpliwości, że to właśnie ta piosenka będzie królowała na letnich dyskotekach plenerowych.

Zobacz post: