Rozrywka.Lelum.pl

dailymail.co.uk

Jola Rutowicz skomentowała powrót Donalda Tuska

9 Lipca 2021

Autor tekstu:

Dominik Szczepanik

Jola Rutowicz nieoczekiwanie postanowiła zabrać głos na temat powrotu Donalda Tuska do polskiej polityki. Kto by pomyślał, że celebrytka, która wiele lat temu zasłynęła z udziału w reality show zajmie się komentowaniem takich spraw. Niespodziewanie uderzyła w Donalda Tuska. W opinii gwiazdy, politykowi nie uda się wygrać z PiS.

Jola Rutowicz nieoczekiwanie postanowiła zabrać głos na temat powrotu Donalda Tuska do polskiej polityki. Kto by pomyślał, że celebrytka, która wiele lat temu zasłynęła z udziału w reality show zajmie się komentowaniem takich spraw. Niespodziewanie uderzyła w Donalda Tuska. W opinii gwiazdy, politykowi nie uda się wygrać z PiS.

Jola Rutowicz w 2007 roku wygrała w programie Big Brother 4.1, a jakiś czas później zajęła drugie miejsce w specjalnej edycji programu z udziałem celebrytów. Program przyniósł jej wówczas dużą popularność. Jednak teraz, kilkanaście lat po tym, jak Rutowicz była czołową celebrytką w kraju, niewiele osób o niej pamięta.

Jolanta Rutowicz i Donald Tusk

Prawdziwą sensacją ostatnich dni okazał się wielki powrót Donalda Tuska do polskiej polityki. Słaba kondycja wewnętrzna Platformy Obywatelskiej potrzebowała odświeżenia. Tusk postanowił wrócić jako obietnica lepszego jutra i nowa energia na stanowisku przewodniczącego partii.

Wszyscy cenieni publicyści rozwodzą się na temat strategii, którą Donald Tusk przyjął razem z Platformą Obywatelską. Sondaże nie nadążają z monitorowaniem opinii publicznej. Najwięcej o powrocie Tuska ma do powiedzenia nieprzychylne mu TVP Info. Wielu cenionych ludzi ze świata polityki i mediów zabiera głos. Jolanta Rutowicz nie mogła wobec takiej szansy przejść obojętnie.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Jolanta Rutowicz dzisiaj

Jolanta Rutowicz obecnie mieszka w Stanach Zjednoczonych. Nie do końca wiadomo, czym się zajmuje. Jej konto na Instagramie liczy sobie ponad 30 tysięcy obserwatorów, jednak Jola (lub raczej Jollie – jak widać po jej nazwie w social mediach) wydaje się być skryta i nie pozwala nowym osobom na obserwowanie jej internetowych poczynań – konto celebrytki jest prywatne.

Jolanta postanowiła zabrać głos w tak głośnej sprawie, jaką jest powrót Donalda Tuska do rodzimej polityki. Być może poczuła, że to dobra okazja do przypomnienia o sobie polskim mediom lub przypodobania się stacji TVP, która zatrudnia jej byłego partnera, Jarosława Jakimowicza i która, czemu trudno zaprzeczyć, nie przepada za Donaldem Tuskiem. Okazuje się, że Rutowicz w znacznym stopniu sympatyzuje z PIS-em.

Jolanta dodała na Instastory serię zdjęć (które naturalnie znikną po 24 godzinach), na których pozuje raz w lateksowej małej czarnej na luksusowym białym obiciu kanapy na łodzi, raz w skąpym bikini na krawędzi basenu. Niecodziennym połączeniem wydaje się dodanie ostrych politycznych wypowiedzi pod tego typu kadrami. Sfrustrowana celebrytka pisze:

– Panie Tusku! PIS Cię połknie teraz żywcem. Nawet Ulgix nie będzie potrzebny, a na deser dokończy Cię TVP!

– Brakuje mu pewności siebie. Jąka się, waha w wypowiedziach… W jego oczach widać zagubienie, pogardę i nienawiść.

– Myślałam, że powrót Tuska będzie wielkim Boom! A tymczasem ten wrócił kompletnie nieprzygotowany! Dno! – napisała Jolanta Rutowicz.

Bez wątpienia opinia znanej z Big Brothera celebrytki nie odbije się wielkim echem w showbiznesie, ale warto czasem sobie przypomnieć o istnieniu zapomnianych gwiazd.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Rozenek zażartowała z imienia syna Włodarczyk. Na odpowiedź nie musiała długo czekać: „Wredne”
  2. Policja zatrzymała męża Martyny Wojciechowskiej. Przyznał się do błędu
  3. Karolina Szostak pokazała jak teraz wygląda. Wspaniałe zdjęcie trafiło do sieci

Źródło:Pudelek.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Nowości

Martyna z "Nasz nowy dom" pokazała w jakich mieszka warunkach. Niepojęte, jej dom nadaje się do remontu
Czytaj więcej >

Nowości

"Niewiele możemy". Biskup na kazaniu zaczął mówić o Marcie Kubackiej, poruszające słowa
Czytaj więcej >

Nowości

Magda Gessler przed chwilą wydała komunikat. Przyznała się do haniebnego zachowania
Czytaj więcej >

Nowości

Gessler przerwała rewolucję, właściciel lokalu doprowadził ją do białej gorączki w "Kuchennych rewolucjach"
Czytaj więcej >

Nowości

Pierwszy odcinek TTBZ dla Rocka był bardzo trudny. Ujawnił, co działo się za kulisami
Czytaj więcej >

Nowości

Katarzyna Dowbor doprowadziła małego chłopca do łez. Wybuchł płaczem, po tym co powiedziała
Czytaj więcej >
Dominik Szczepanik

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]