Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Żenujące zachowanie księdza? Julia nie wytrzymała, wyprosiła go z mieszkania podczas kolędy
Kinga Majewska
Kinga Majewska 20.07.2020 15:29

Żenujące zachowanie księdza? Julia nie wytrzymała, wyprosiła go z mieszkania podczas kolędy

unsplash.com

Julia niedawno wyprowadziła się z domu na studia i po raz pierwszy miała przyjąć księdza do mieszkania sama. Choć początkowo miała sceptyczne podejście do tego, stwierdziła, że przecież nic złego się nie stanie, teraz będzie mieć uraz do końca życia.

Julia nie sądziła, że przedstawiciel Kościoła może się tak zachować. Zażenowana dziewczyna wyprosiła misjonarza lokalnej parafii ze swojego mieszkania w trakcie kolędy. Kiedy opowiedziała o tym, co ją spotkało, kilku znajomych stanęło po stronie duszpasterza. Całą historią podzieliła się także z portalem papilot.pl. Niektórzy czytelnicy byli oburzeni.

Dzień Kolędy

Julia postanowiła, że mimo iż będzie tego dnia sama w mieszkaniu, to przyjmie księdza po kolędzie. Jak sama wspomina w liście do Papilota, choć początkowo czuła się nieco skrępowana, spotkanie przebiegało miło.

Zaczęło się bardzo miło. Ksiądz był młody i wesoły. Ciekawiło go, gdzie bawiłam się w sylwestra i jakiej rasy jest mój kot. W tym samym przyjaznym tonie rozmawialiśmy jeszcze około 10 minut – pisze zdruzgotana studentka, dodając, że chwilę później duszpasterz wszystko zepsuł.

  1. Nowe projekty uderzą w portfele Polaków. Na horyzoncie kolejne opłaty, wszyscy łapią się za głowę
  2. Nie tylko Kurski miał unieważnione małżeństwo. Okazuje się, że takich przypadków jest więcej, ale nikt nie miał świadomości
  3. Wyciekła informacja na temat wielkiej tajemnicy TVN. Nie chcieli, aby ktokolwiek się dowiedział, cała Polska wstrzymała oddech

Julia wyprosiła księdza z mieszkania

Nagle ksiądz pokazał swoja prawdziwą twarz i zaczął wypytywać zestresowaną dziewczynę o modlitwy, których nie znała. Duszpasterz kazał jej recytować regułki, co bardzo zdenerwowało właścicielkę mieszkania.

– Co z tego, że nie potrafiłam odmówić poprawnie kilku modlitw? Jestem tylko człowiekiem i mam prawo zapomnieć, a ksiądz nie powinien się tego czepiać. Czy nie ważniejsze jest postępowanie w duchu miłości?– zapytała Papilota zawiedziona studentka po tym, jak wyprosiła Księdza z mieszkania.

Niestety nie jest to pierwszy raz, kiedy ktoś będzie miał uraz do Kościoła przez to, jak zachował się Ksiądz. Duszpasterz bowiem powinien zarażać innych swoją miłością do Boga, a nie ich do niego zrażać.

ZOBACZ ZDJĘCIA

julia

Julia wyprosiła księdza z mieszkania.

julia

Duszpasterz zmuszał ją do odmówienia modlitw, których nie znała.

julia

Dziewczyna będzie mieć uraz do końca życia.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Luksus – mało powiedziane. Perfekcyjna kuchnia Małgorzaty Rozenek zwala z nóg, gwiazda zadbała o każdy szczegół
  2. Dramat na polskim „Darze Młodzieży”. Doszło do najgorszego, byli bezradni
  3. Kulisy wyjazdu Kingi Dudy. Na jaw wychodzą nowe nieznane fakty, nie było dobrze
  4. Mąż zemścił się na kochanku żony. Zachował się w najgorszy możliwy sposób, włos się jeży na głowie
  5. Para młoda nagle usłyszała krzyk. Odwrócili się i zamarli, nie wierzyli własnym oczom
  6. Wydało się, jaki prezent ślubny Kaczyński dał Kurskiemu. Kto by pomyślał

Źródło: twojenowinki.pl