Rozrywka.Lelum.pl > Programy > Jutro w „Pytaniu na śniadanie” pojawią się niezwykli goście. Będzie wielkie świętowanie
Michał Fitz
Michał Fitz 18.03.2022 18:41

Jutro w „Pytaniu na śniadanie” pojawią się niezwykli goście. Będzie wielkie świętowanie

uniwersytet
Fot.facebook.pl

Choć obecnie w programie „Pytanie na Śniadanie” często podejmowane są poważne tematy związane z wojną, w scenariuszu dalej znajduje się miejsce na segmenty rozrywkowe. Jutro jeden z takowych będzie miał miejsce.

W studio programu zostanie bowiem zaprezentowana wyjątkowa piosenka. Czyjego występu należy się wobec tego spodziewać?

„Pytanie na Śniadanie:” Jutro wielki występ

Kto w takim razie się zaprezentuje? Na scenie pojawią się Sławomir oraz Kajra. Zagrają utwór pod tytułem „Kordian”, którego promocją aktualnie się zajmują. Dziś w radiu Supernova miała miejsce jego prapremiera. Jutro po godzinie 11.00 będzie można go usłyszeć w wykonaniu na żywo. 60 minut wcześniej w serwisie YouTube pojawi się za to teledysk do tego utworu.

– Koniecznie bądźcie wtedy z nami i udostępniajcie teledysk, bo on jest po prostu od serca dla serca – zachęca na swoim Instagramie Kajra

Warto podkreślić, że już teraz można go przesłuchać na portalach z muzyką cyfrową, takich jak chociażby Spotify. „Kordian” jest bowiem jednym z utworów z już wcześniej opublikowanej płyty o wymownej nazwie „The Best of”. Co ciekawe, promocja utworu będzie połączona ze świętowaniem urodzin Sławomira, które wypadają właśnie w dniu jutrzejszym. Widzowie programu „Pytanie na Śniadanie” mogą więc spodziewać się naprawdę hucznego występu.

Tym samym Sławomir będzie próbował znów wcisnąć się na listy przebojów. Dziś bowiem nie jest już na takim poziomie popularności, jak jeszcze kilka lat temu, gdy odmienił oblicze muzyki rozrywkowej swoim gatunkiem rock-polo. Piosenki takie jak „Megiera”, „Ni mom hektara” czy „Miłość w Zakopanem” zostały wylansowane na absolutne hity, które w serwisie YouTube zostały odtworzone kilkaset milionów razy.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Danuta Holecka zaliczyła spektakularną metamorfozę. Pozazdrościła koloru i cięcia Monice Olejnik?
  2. Łukasz Nowicki spojrzał prosto w kamerę i zwrócił się do żony. Poruszenie w „Pytaniu na śniadanie”
  3. Życzenia będą napływały z całego kraju, Sławomir i Kajra mają powód do radości. Wielkie święto w domu