Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Kaczyńska jest w ciąży! Znana jest płeć dziecka
Redakcja Lelum
Redakcja Lelum 21.03.2018 14:03

Kaczyńska jest w ciąży! Znana jest płeć dziecka

Marta Kaczyńska
facebook.com

Kto spodziewałby się, że życie Kaczyńskiej, córki Lecha i Marii, którzy zginęli w katastrofie smoleńskiej, może być aż tak interesujące. Jest niemal gotowym scenariuszem na film. Teraz do mediów przedostała się informacja, że Marta Kaczyńska jest w ciąży!

Jak informuje portal Pudelek, który powołuje się na licznych informatorów – bratanica Jarosława Kaczyńskiego jest w CIĄŻY. Z informacji podanych przez Fakt, dowiadujemy się również, że planuje ślub. Co na to środowisko katolickie, które jest tak bliskie Kaczyńskiej?

Marta Kaczyńska jest w ciąży

Według informatorów, na zdjęcia z brzuszkiem przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Kaczyńska jest na początku 4 miesiąca.

W Fakcie możemy przeczytać:

– Kiedy będzie ślub? Tego nie wiadomo, bo ponoć Marta Kaczyńska spodziewa się także dziecka! Termin – podobno sierpień. Możliwe więc, że do ślubu dojdzie wcześniej. Nie jest tajemnicą, że bratanica prezesa PiS marzy o synu. Ma już dwie córki – Ewę i Martynę. 

Z kolei portal Pudelek dotarł do informacji dot. szczegółów ciąży:

– Ma termin porodu na połowę sierpnia. Bardzo chciałaby mieć syna, o czym mówiła w wywiadach, ale USG wskazuje na dziewczynkę. Marta dostała również unieważnienie ślubu kościelnego w kilka miesięcy i planuje powtórnie wziąć ślub kościelny, jeszcze przed rozwiązaniem, również ze względu na wuja i wyborców PIS.

Co ze ślubem?

Tu sprawy zaczynają się komplikować. Ślub, który zaplanowany jest przed szczęśliwym rozwiązaniem ciąży, nie będzie tradycyjny. Ma to być ślub jednostronny. Co oznacza, że domniemany ojciec nienarodzonego dziecka i przyszły mąż –  Piotr Zieliński, będzie jedynie towarzyszył Kaczyńskiej przy składaniu przysięgi kościelnej.

Marta Kaczyńska była już dwukrotnie zamężna. Z Piotrem Smuniewskim, który był jej pierwszym mężem i Marcinem  Dubienieckim, który zasłynął w mediach za sprawą wyłudzenia 13 milionów złotych z PFRON i prania brudnych pieniędzy. Para rozwiodła się w 2016 roku.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ta zmysłowa bielizna rozkocha każdego mężczyznę. Zobacz nasze stylizacje
  2. Anella nago na Instagramie. Żywa Barbie pokazała piersi
  3. Kolejny skandal z Żyłami! Piotrek trafi na hańbiącą listę Ziobry?

źródło: pudelek.pl