Rozrywka.Lelum.pl

fot. Facebook/Karina i Stefan Koch - rodzeństwo Koch

Karina z "Chłopaków do wzięcia" pokazała zdjęcie, fani oniemieli. Powinna wrócić do tej fryzury?

31 Marca 2023

Autor tekstu:

Martyna Pałka

Karina największą popularność zyskała dzięki udziałowi w reality show "Chłopaki do wzięcia". Teraz pokazała zdjęć sprzed lat, a pod spodem od razu spłynęła lawina komentarzy. Uczestniczka w wyprostowanych włosach jest nie do poznania.

Gwiazda kultowego programu pokazała, jak wyglądała jeszcze cztery lata temu. Na profilu Kariny Koch na Facebooku właśnie pojawiła się fotografia sprzed lat, gdzie w ogóle nie przypomina samej siebie.

 

Karina z "Chłopaków do wzięcia" pokazała zdjęcie sprzed lat

Karina Koch wystąpiła wraz ze swoim bratem Stefanem w programie “Chłopaki do wzięcia” i do tej pory jej kariera rozwija się coraz lepiej, a dziewczyna każdego dnia zyskuje nowe grono obserwatorów. Gwiazda jest niezwykle aktywna na swoich social mediach i z chęcią opowiada o swoim życiu prywatnym.

Teraz postanowiła pokazać fanom, jak wyglądała jeszcze kilka lat temu. Na oficjalnym profilu Kariny na Facebooku pojawiła się fotografia, na której może pochwalić się całkowicie inną fryzurą.

Tomasz Komenda

Tomasz Komenda znowu trafi za kratki? Prawnik nie ma dobrych wieści. "Jest milion okoliczności po drodze"

CZYTAJ DALEJ

"Chłopaki do wzięcia": Karina Kocha zaskoczyła całkowicie odmienioną fryzurą

Uczestniczka reality show dokopała się do zdjęć sprzed czterech lat, na którym widzimy, że nosiła całkowicie inną fryzurę, niż ma to miejsce obecnie. Karina Koch pokazała fanom, jak prezentuje się w prostych włosach.

Fotografia pochodzi z 2019 roku. Bohaterka “Chłopaków do wzięcia” przebywała wówczas w Niemczech. Tym, co zwróciło uwagę fanów była jej fryzura. W miejsce krótkich loczków zobaczyliśmy proste, gładkie pasma, sięgające ramion. Co więcej, Karina przyznaje, że uwielbiała prostować swoje długie włosy. Nie da się ukryć, że kobieta na zdjęciu nie przypomina samej siebie.

- Wiosna 2019. Niemcy... Prostowałam włosy, ale jakoś tak nie podobam się sobie w tych włosach... Teraz tak patrzę na to zdjęcie i takie uczucie mam, że to nie ja. Też tak czasem macie? - napisała Karina z “Chłopaków do wzięcia” pod najnowszym zdjęciem na Facebooku.

"Super było Ci w takich włosach", "Wyglądałaś lepiej niż w tych, co masz teraz", "Moim zdaniem lepiej ci w tej fryzurze niż w tym krótkim makaronie", "W dłuższych włosach zdecydowanie ci lepiej", "Lepiej w dłuższych włosach" - to tylko wybrane z lawiny komentarzy. Zgadzacie się? 

"Chłopaki do wzięcia": Karina Koch przeszła przemianę

Trzeba przyznać, że wchodząc na profil uczestniczki programu “Chłopaki do wzięcia” można przeżyć niemałe zaskoczenie. Na pierwszy rzut oka może wydawać się, że dodana dziś fotografia to aktualna przemiana gwiazdy. Uspokajamy, jest to po prostu zdjęcie sprzed lat.

Nie oznacza to jednak, że Karina w ogóle nie eksperymentuje ze swoich wyglądem. Jakiś czas temu zdecydowała się na zabieg stomatologiczny, który całkowicie odmienił jej uśmiech. Nie da się ukryć, że siostra Stefana wygląda teraz jak inna osoba.

Zobacz post:

Chłopaki do wzięcia, żona Jarka

Tak wyglądała żona Jarka przed programem "Chłopaki do wzięcia". Ale zmiana, dobrze przygotowali ją do wystąpienia w tv

CZYTAJ DALEJ
Joanna Opozda

Joanna Opozda wydała oświadczenie. Jej prywatne nagrania i zdjęcia trafiły do sieci, była w dramatycznym stanie

CZYTAJ DALEJ

Tagi:

chłopaki do wzięcia

Podobne artykuły

Programy

"Żałuję, że poszłam do Big Brothera". Małgorzata Maier długo nie mogła się pozbierać. Zdumiewające, co dziś robi
Czytaj więcej >

Programy

"Milionerzy": Pytanie zmroziło uczestników, Urbański wyglądał, jakby chciał wyjść ze studia. Tego jeszcze nie było!
Czytaj więcej >

Programy

Pytanie na śniadanie: Odważna odzywka do Tomaszewskiej. Zareagowała natychmiast, w tym momencie wyciszyli jej mikrofon
Czytaj więcej >

Programy

Rozbrajająca wpadka w "PnŚ", Lewandowska wypaliła do Tomaszewskiej i aż zakryła usta. To słowo nie powinno zabrzmieć
Czytaj więcej >

Programy

"Wiesz czy nie wiesz": polegli na pierwszym pytaniu. Tomasz Kammel nieco się zdziwił
Czytaj więcej >

Programy

Uczestnik "Milionerów" zdradził kulisy programu. Tak zachował się Urbański. "Nie spodziewałem się"
Czytaj więcej >
Martyna Pałka

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]