Rozrywka.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Karolina Korwin-Piotrowska zmieszała z błotem Kubę Wojewódzkiego. Padły niewybredne obelgi
Michał Fitz
Michał Fitz 17.03.2022 15:18

Karolina Korwin-Piotrowska zmieszała z błotem Kubę Wojewódzkiego. Padły niewybredne obelgi

Kuba Wojewódzki
fot. kadr z programu „Kuba Wojewódzki Show”

Kuba Wojewódzki nie zawsze przypada do gustu gościom swojego show. Niektóre rozmowy są przez to trudne, a ta ostatnia, będzie z kolei krótsza. To dlatego, że Karolina Korwin-Piotrowska wyszła w trakcie nagrania.

Wcześniej jeszcze rzuciła pod adresem prowadzącego kilka niewybrednych słów. Sam Wojewódzki nie bardzo wiedział, co w tej sytuacji powiedzieć.

Karolina Korwin-Piotrwoska wychodzi w trakcie show Kuby Wojewódzkiego

Dziś na instagramowym profilu Kuby Wojewódzkiego pojawił się zwiastun nadchodzącego odcinka. Jedną z zaproszonych pań, obok Natalii Nykiel była Karolina Korwin-Piotrowska. Choć do końca nie wiemy, jak przebiegła cała rozmowa, z nagrania wynika, że zakończyła się szybciej, niż wstępnie planowano.

Na filmiku widać bowiem, jak dziennikarka w pewnym momencie wzdycha i w odpowiedzi na jedno z pytań Wojewódzkiego mówi otwarcie, że pomyliła się i niepotrzebnie wróciła do programu, bo jej rozmówca nic się nie zmienił. Określiła go przy tym bardzo nieprzyjemnymi epitetami.

– Dalej jesteś głupim ci**em i de***em sześćdziesięcioletnim i nawet Twoje ojcostwo tego nie zmieni – skwitowała Karolina Korwin-Piotrowska.

Po przytoczonych wyżej słowach dziennikarka po prostu wyszła z kadru i opuściła studio. Nie wiemy póki co, jak przebiegała rozmowa, doprowadzając do takiej sytuacji. Wydaje się, że sam prowadzący nie będzie chciał tego zdradzać i by się o tym przekonać, trzeba będzie poczekać na cały odcinek. Nie ma wątpliwości, że może mieć on wyjątkowo wysoką oglądalność.

Warto przypomnieć, że podobna, choć jednak mniej napięta sytuacja miała miejsce podczas jednego z ostatnich odcinków, którego gośćmi była obsada „BrzydUli”. Wśród nich znalazł się Łukasz Garlicki, który otwarcie odmawiał odpowiedzi na niektóre pytania i dawał po sobie poznać, że najchętniej by wyszedł.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Anna Lewandowska wyszła od fryzjera. Widok jej włosów zaskakuje
  2. Nowakowska zaliczyła niewiarygodną wpadkę w „PnŚ”. Sama nie mogła uwierzyć w to, co powiedziała
  3. Marcin Hakiel przerwał milczenie ws. rozstania. Odpowiedział na pytanie o zdradę