Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Karolina Szostak pokazała jak teraz wygląda. Wspaniałe zdjęcie trafiło do sieci
Dominik Szczepanik
Dominik Szczepanik 09.07.2021 12:43

Karolina Szostak pokazała jak teraz wygląda. Wspaniałe zdjęcie trafiło do sieci

Karolina Szostak
instagram.com@karolinaszostak

Karolina Szostak to prawdziwa gwiazda telewizji. Swoje wdzięki pokazywała już w wielu programach. Telewidzowie są zgodni, że nikt, tak jak ona nie przekazuje sportowych newsów. Ostatnio podzieliła się ciekawym zdjęciem na Instagramie, które wywołało falę zachwytu.

Karolina Szostak jest niezwykle profesjonalną dziennikarką. Podziwiana jest nie tylko za urodę, ale również rzetelność. Prezenterka pokazała ostatnio na swoim instagramowym profilu zdjęcie, które wywołało zachwyt wśród obserwatorów. Karolina wygląda kwitnąco!

Karolina Szostak – kariera

Okazuje się, że Karolina Szostak wspinaczkę po szczeblach kariery w branży rozpoczęła już bardzo wcześnie. Możemy ją pamiętać z tzw. Szortpressu w programie 5-10-15. Program był hitem na początku lat 90. Karolina miała wówczas 15 lat. Potem trafiła na staż do „SuperExpressu”, a stamtąd prosto do redakcji sportowej Polsatu, gdzie przez długi czas była jedyną kobietą.

Kobieta jest aktualnie prezenterką sportowych wiadomości Polsatu i bez wątpienia nigdzie się stamtąd nie wybiera! Fani pokochali ją za umiejętność przekazywania faktów, rzetelność i profesjonalizm w wykonywaniu swojej pracy. Bez wątpienia telewidzom ciężko byłoby przyswajać sportowe newsy bez ich ulubionej dziennikarki.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Karolina Szostak i nowe zdjęcie na Instagramie

Karolina Szostak sympatię widzów zdobyła nie tylko poprzez swoje rzetelne podejście do obowiązków zawodowych, ale również dzięki swoim wdziękom. Kobieta od wielu lat komplementowana jest za swoją naturalną urodę i trudno się dziwić. Wygląda olśniewająco.

Karolina lubi dzielić się zdjęciami ze swojej pracy na Instagramie, a jej obserwatorzy uwielbiają ją za to! Udało jej się zgromadzić ich ponad 160 tysięcy. Dziennikarka, poza zdjęciami z pracy, dzieli się również fotkami ze znajomymi lub z urlopu.

Ostatnie zdjęcie, które Szostak wrzuciła na swój profil, wprawiło w zachwyt fanów dziennikarki. Kobieta siedzi w biurze Polsatu, jej ręce spoczywają na profesjonalnej klawiaturze, na twarzy maluje jej się zalotny uśmiech. Ubrana jest w letnią, białą sukienkę w czerwone kwiaty z pokaźnym dekoltem i okazuje się, że to właśnie ten element kompozycji, zwrócił największą uwagę jej obserwatorów. Swoim zachwytem podzielili się w komentarzach:

– A kto robi takie piękne włosy?

– Jakoś na włosy nie spojrzałem

– Piękny bufet

– Normalnie od lat…. Jest Pani wyznacznikiem piękna w ”Sportowej” Polsce!! Życzę uśmiechu i pięknych chwil


Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Rozenek zażartowała z imienia syna Włodarczyk. Na odpowiedź nie musiała długo czekać: „Wredne”
  2. Policja zatrzymała męża Martyny Wojciechowskiej. Przyznał się do błędu
  3. Przyłapała niewiernego partnera na zdradzie. Zemściła się w najgorszy sposób

Żródło: gwiazdy.wp.pl