Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Chłopiec wysłał urodzinową kartkę do zmarłego taty. Po kilku dniach dostał odpowiedź
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 14.02.2020 10:33

Chłopiec wysłał urodzinową kartkę do zmarłego taty. Po kilku dniach dostał odpowiedź

WIADOMOŚĆ
facebook.com/tylerivanoff

Kartka urodzinowa, którą wysłał 7-letni chłopiec, była zaadresowana w miejsce, do którego bardzo trudno dotrzeć. Chłopczyk wysłała list do nieżyjącego już taty. Po kilku dniach listonosz przyniósł mu odpowiedź.

Kartka urodzinowa była prezentem dla taty chłopca z okazji jego urodzin. Chłopiec wymalował śliczną laurkę, wsadził do koperty. Adres nie był mu do końca znany, więc wystosował odpowiednią prośbę do poczty. 7-latek bardzo tęsknił za swoim tatusiem. To, co stało się później, jest niewiarygodne.

Kartka urodzinowa dostarczona

Wzruszające zachowanie chłopca zmiękczyło serca pracowników poczty. Tata, do którego zaadresował list, nie żył już od czterech lat. Chłopczyk był bardzo przywiązany do ojca, więc postanowił złożyć mu życzenia z okazji jego urodzin, a kopertę powierzyć pracownikom poczty.

Chłopiec zaadresował swoją kartkę tak: Panie Listonoszu, czy możesz zabrać to do Nieba, na urodziny mojego taty? Dziękuję. Pracownicy poczty, gdy zobaczyli ten list, postanowili uszczęśliwić chłopca, co prawda nie było w ich mocy wykonać to zadanie, ale postanowili chłopcu odpowiedzieć.

  1. Dziewczyna zrobiła zdjęcie dla chłopaka. Spojrzała na ekran i zauważyła, że ktoś za nią stoi
  2. Kim jest najpiękniejsza polska gangsterka, Magdalena Kralka? Poszukuje jej policja i Interpol

Mama chłopca dziękowała poczcie

Pracownicy Royal Mail wysłali chłopcu odpowiedź, w której napisali, że mieli odrobinę trudności z dostarczeniem listu, ale pokonali je, stawiając czoło gwiazdom i galaktykom w drodze do Nieba, więc list został pomyślnie dostarczony. 7-latek dostając tę odpowiedź, nie posiadał się ze szczęścia.

Mama chłopca zrobiła zdjęcie pocztowej odpowiedzi i umieściła w mediach społecznościowych z komentarzem, w którym napisała, że ta odpowiedź tak wielkiej poczty, która ma mnóstwo zadań i innych spraw na głowie, przywraca jej wiarę w ludzi. W końcu pracownicy poczty wcale nie musieli odpowiadać na ten list, mogli go po prostu zignorować, a jednak zrozumieli intencje chłopca i to, jak bardzo by się ucieszył, że jego kochany tata dostał od niego życzenia. Napisanie tych kilku słów do jej syna było dla niej samej najpiękniejszym prezentem.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

kartka urodzinowa

Chłopiec narysował tacie piękną kartkę urodzinową.

kartka urodzinowa

Poczta nie mogła nie odpowiedzieć na tak wzruszający list.

kartka urodzinowa

Mama chłopca był szczęśliwa, że poczta zachowała się w tak piękny sposób.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Sekretny eliksir na włosy za kilka złotych. Sposób, który odkryto przez przypadek
  2. Menadżer Adele skomentowała zdjęcie Kingi Rusin. Dwa słowa wystarczyły
  3. Kotlety z grzybami. Przepis tak nieziemski, że twoja rodzina będzie się ich domagać codziennie

Źródło: popularne.pl