Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Kasia Cichopek jednak nie chciała ślubu! “NALEGAŁ”, kulisy związku z Hakielem odbierają mowę
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 21.09.2023 08:02

Kasia Cichopek jednak nie chciała ślubu! “NALEGAŁ”, kulisy związku z Hakielem odbierają mowę

Kasia Cichopek, Marcin Hakiel
Kasia Cichopek nie chciała brać ślubu z Marcinem Hakielem. Fot. KAPiF, AKPA

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel byli małżeństwem przez niecałe 14 lat. Przez długi czas sprawiali wrażenie szczęśliwych i zakochanych w sobie, a związek małżeński zawarty 20 września 2008 roku miał tylko przypieczętować ich uczucie. Okazuje się jednak, że Kasia Cichopek tak naprawdę nie chciała brać ślubu! Uległa namowom ukochanego?

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel byli małżeństwem 14 lat

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel poznali się w 2005 roku na planie programu “Taniec z Gwiazdami”. Aktorka, której popularność przyniosła rola Kingi Zduńskiej w serialu “M jak Miłość”, wytańczyła sobie zwycięstwo 2. edycji tanecznego show u boku przystojnego tancerza. To właśnie wtedy zaczęło między nimi iskrzyć; pasja, którą okazywali sobie na parkiecie, bardzo szybko przełożyła się na ich życie prywatne.

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel przez lata tworzyli jedną z najpiękniejszych i najpopularniejszych par w show-biznesie. Ślub, który wzięli 20 września 2008 roku, miał tylko przypieczętować ich uczucia. Tymczasem po 14 latach małżeństwa podjęli decyzję o rozwodzie. Oboje zaczęli układać swoje życia na nowo i wydaje się, że jedynym, co ich łączy, są dzieci — Helenka i Adam, nad którymi sprawują naprzemienną opiekę.

Gdyby nie rozwód wzięty w 2022 roku, para właśnie świętowałaby 15 rocznicę zawarcia związku małżeńskiego. Jednak gdyby nie Marcin Hakiel, możliwe, że do ślubu w ogóle by nie doszło! Kasia Cichopek miała swoje powody, by go nie brać, jednak udało mu się ją namówić.

Projekt bez nazwy - 2023-09-21T071217.686.png
Kasia Cichopek i Marcin Hakiel na planie “Tańca z Gwiazdami”. Fot. KAPiF
Dramat na dzisiejszym pogrzebie druhów Karoliny i Łukasza. Policja wydała komunikat

Kasia Cichopek wyjechała do Zakopanego. To tam 15 lat temu brała ślub z Marcinem Hakielem

Rozpad związku Kasi Cichopek i Marcina Hakiela przebiegał burzliwie. Para ogłosiła rozstanie w marcu 2022 roku, by parę miesięcy później uzyskać formalny rozwód. Ich uczucie nie przetrwało próby czasu, ponadto aktorkę połączyło płomienne uczucie z Maciejem Kurzajewskim, z którym dziś układa sobie życie na nowo. Mimo to kilka dni temu zdecydowała się na wyjazd do Zakopanego, gdzie 15 lat temu brała ślub z Hakielem!

Jakiś czas temu w sieci zaroiło się od zdjęć Kasi Cichopek, która postanowiła udać się na weekend w góry. Aktorka zabrała ze sobą córeczkę i wiele wskazuje na to, że chciały po prostu spędzić razem czas. Czy jednak destynacja, którą wybrały, okazała się czystym przypadkiem? To właśnie w tym miejscu aktorka przed laty powiedziała Marcinowi Hakielowi sakramentalne “tak”. Jednak gdyby nie namowy tancerza, niewykluczone, że do ślubu wcale by nie doszło!

Projekt bez nazwy - 2023-09-21T072824.648.png
Kasia Cichopek i Marcin Hakiel. Fot. KAPiF

Okoliczności ślubu Kasi Cichopek i Marcina Hakiela. Aktorka wcale nie chciała go brać!

Ślub Kasi Cichopek i Marcina Hakiela w Zakopanem był wielką, medialną uroczystością, o której mówiła wówczas cała Polska. Okazuje się jednak, że mogło wcale do niej nie dojść! Aktorka uległa namowom ukochanego, któremu zależało na sformalizowaniu uczucia. Jak sama przyznała w jednym z wywiadów, ona byłaby szczęśliwa i bez tego.

o on nalegał na ślub, mnie małżeństwo nie było potrzebne do szczęścia. Miałam u boku mężczyznę, z którym lubiłam spędzać czas, podróżować i to mi wystarczyło. Uważałam, że jest dobrze tak, jak jest. Ale dla Marcina małżeństwo było ważne i w końcu mnie przekonał – ujawniła w wywiadzie dla Pani.

Gdy Kasia Cichopek przyjęła zaręczyny, para zaczęła planować swój wielki dzień. Jako lokalizację ceremonii wybrali Zakopane, gdzie po raz pierwszy wyjechali razem jako para. Jednak datę wydarzenia wybrał za nich ktoś inny:

Ojciec moich przyjaciół stwierdził, że czas już zorganizować ten ślub. Zadzwonił do jednego ze swoich hoteli i zapytał, kiedy jest wolny termin, zapytał, czy nam pasuje i tak się zaczęło – opowiadał Marcin Hakiel w Vivie.

Ostatecznie para pobrała się 20 września 2008 roku. Niecałe 14 lat później wzięli rozwód.

Projekt bez nazwy - 2023-09-21T072552.681.png
Ślub Kasi Cichopek i Marcina Hakiela. Fot. AKPA
Projekt bez nazwy - 2023-09-21T072637.649.png
Ślub Kasi Cichopek i Marcina Hakiela. Fot. AKPA
Projekt bez nazwy - 2023-09-21T072710.603.png
Ślub Kasi Cichopek i Marcina Hakiela. Fot. AKPA

źródło: jastrzabpost.pl