Rozrywka.Lelum.pl > Programy > Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski jak bliźniaki w „Pytaniu na śniadanie”. Ubrali się tak samo nie bez powodu
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 22.11.2022 13:00

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski jak bliźniaki w „Pytaniu na śniadanie”. Ubrali się tak samo nie bez powodu

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski
fot. instagram.com/katarzynacichopek

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski przyszli do studia „Pytania na śniadanie” ubrani niemal jak bliźnięta. Wyglądali identycznie, a dobór nie był przypadkowy. Jasno zakomunikowali, że dziś jest wyjątkowy dzień.

Najgorętsza para show-biznesu już z samego rana zaskoczyła widzów. Postanowili uczcić tę niezwykłą okazję, zakładając takie same stroje. Powody zdradzili już w pierwszych minutach „Pytania na śniadanie”.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski nigdy nie byli tak dopasowani. Stroje mówiły wszystko

Od samego rana w „Pytaniu na śniadanie panowała” niezwykła atmosfera. Co prawda pierwsze tematy dotyczyły darmowych porad notarialnych, rolnictwa, i spraw związanych ze zdrowiem, z małym, rozrywkowym urozmaiceniem w postaci wizyty profesjonalnego żonglera. Nie było jednak wątpliwości, co jest głównym motywem dzisiejszego wydania.

Wystarczyło spojrzeć na stylizacje, które wybrali na wtorkowy poranek Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski. Gospodarze dokonali modowego „matchu” i oboje ubrali się w białe, eleganckie koszule, do których dobrali czerwone akcenty.

Aktorka wbiła się w jaskrawe, szkarłatne spodnie, podczas gdy jej ukochany zarzucił na ramiona cynobrowy sweter. W tym dopasowaniu prezentowali się niemal bliźniaczo. Za ich plecami zaś wyróżniała się wetknięta w doniczkę biało-czerwona chorągiewka.

Styl pary nawiązywał oczywiście do Mundialu, który wczoraj z hukiem wtoczył się na nasze ekrany i sprawił, że w wielu domach temperatura urosła o kilka stopni — i to bez podkręcania grzejników! A już dziś wieczorem zrobi się jeszcze goręcej — kiedy Polska zmierzy się z Meksykiem. Nie ma wątpliwości, że cała obsada „Pytania na śniadanie” kibicuje naszym „orłom”.

Oczywiście nie obyło się bez sportowego segmentu, a Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski omówili m.in. polskie i meksykańskie WAGs, czyli żony piłkarzy. Trzeba dodać, że gdyby zorganizowano konkurs na najbardziej czerwoną stylizację roku, spore szanse miałaby Aleksandra Grysz, która pojawiła się na kanapie w uderzająco rubinowym komplecie.

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski
Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski
Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd
  2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem
  3. „Jestem gotowa na więcej”. Katarzyna Cichopek przekroczyła swoje granice, obiecała to swojemu synowi