Rozrywka.Lelum.pl > Programy > Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski udzielili pierwszego wspólnego wywiadu. Dziennikarz zwrócił się do dzieci aktorki
Martyna Pałka
Martyna Pałka 08.10.2022 13:01

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski udzielili pierwszego wspólnego wywiadu. Dziennikarz zwrócił się do dzieci aktorki

Katarzyna Cichopek
fot. kadra z programu „Pytanie na śniadanie”

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zaskoczyli wszystkich swoim niespodziewanym wyznaniem. Prowadzący „Pytanie na śniadanie” ogłosili na Instagramie, że łączy ich coś więcej niż przyjaźń. Teraz po raz pierwszy udzielili wspólnego wywiadu na temat ich relacji.

Aktorka znana z serialu „M jak Miłość” i dziennikarz sportowy podzielili się z internautami romantyczną fotografią z wycieczki do Izraela. W opisie Katarzyna Cichopek wyznała, że jest zakochana w swoim programowym partnerze, czym zszokowała wszystkich internautów.

Dzisiaj nowa para pojawiła się w swoim rodzimym programie „Pytanie na śniadanie”, gdzie po raz pierwszy oficjalnie wypowiedzieli się na temat swojej relacji. Produkcja połączyła się z aktorką z okazji jej 40. urodzin.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski pierwszy raz o swoim związku

Prowadząca show Ida Nowakowska połączyła się na żywo z przebywającymi obecnie w Izraelu Katarzyną Cichopek i Maciejem Kurzajewskim. Cała sytuacja miała miejsce podczas segmentu „Czerwony dywan”, kiedy to dziennikarka chciała złożyć aktorce życzenia z okazji jej 40. urodzin.

Na nagraniu obok gwiazdy pojawił się jej nowy ukochany, który zdradził, jak czuje się podczas podróży z partnerką. Wyjawił, że jest niesamowicie szczęśliwy, że może spędzać ten wyjątkowy czas właśnie z aktorką.

-Ja się bardzo cieszę, że mogę Kasi w tej wyjątkowej podróży towarzyszyć. Wygląda i sprawia wrażenie, jakby była bardzo szczęśliwa. U nas ta miłość pojawia się na każdym kroku, czy to w Izraelu, czy w Ziemi Świętej w autonomii palestyńskiej. Każde z tych miejsc przynosi na myśl słowo miłość. Nasze podróżowanie wynika z naszej wspólnej ciekawości świata. Cudownie jest poznawać miejsca z kimś, kogo się kocha i z kim bardzo dobrze się podróżuje przez życie – powiedział na żywo Maciej Kurzajewski.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zwrócili się do swoich dzieci

Nowi zakochani po raz pierwszy wypowiedzieli się na temat swojego związku i podziękowali wszystkim za ogromne wsparcie, jakiego doświadczyli. Para zwróciła się zarówno do swoich fanów, jak i do osób, z którymi pracują na planie programu „Pytanie na śniadanie”.

Chcieliśmy Wam wszystkim, całej ekipie „Pytana na śniadanie” i wszystkim widzom, serdecznie podziękować za niesamowite wsparcie i właśnie miłość, która od was płynie do nas. Też Wam ją teraz przekazujemy. Jesteśmy bardzo wdzięczni – powiedziała na żywo w programie „Pytanie na śniadanie” Katarzyna Cichopek.

Nagle Maciej Kurzajewski zwrócił się do dzieci swojej ukochanej. Poinformował wszystkich telewidzów, że mają nadzieję, że ich dzieci zrozumieją ich uczucie i będą wspólnie z nimi cieszyć się ich szczęściem.

-Każdy z nas, Kasia i ja, ma swoje życie. Nikt za nas życia nie przeżyje, nikt za nas życia nie doświadczy i nikt za nas tego wszystkiego nie zrobi. Kochamy najbliższych swoich: Kasia swoje dzieci Adama i Helę, ja swoich synów Franka i Julka i dla nich zrobimy wszystko. Mam nadzieję, że jeżeli my jesteśmy szczęśliwi, to oni też są szczęśliwi – zakończył swoją wypowiedź Maciej Kurzajewski.

Zobacz zdjęcia:

Katarzyna Cichopek Maciej Kurzajewski
Katarzyna Cichopek Maciej Kurzajewski
Katarzyna Cichopek Maciej Kurzajewski
Katarzyna Cichopek Maciej Kurzajewski

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Co podać dziecku na kaszel i ból gardła?
  2. Paulina Smaszcz-Kurzajewska zareagowała na związek Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Zrobiło się niemiło
  3. Wielka radość w rodzinie Cugowskich. Piotr Cugowski ma powód do świętowania