Rozrywka.Lelum.pl

fot. instagram.com/katarzynacichopek

Katarzyna Cichopek reaguje na sytuację w „Pytaniu na śniadanie”. Wygłosiła oświadczenie

8 Lutego 2022

Autor tekstu:

Martyna Pałka

Katarzyna Cichopek od dłuższego czasu prowadzi popularny poranny program „Pytanie na Śniadanie”. Podczas wtorkowego wydania show jej telewizyjny partner – Maciej Kurzajewski – wypowiedział się na temat współpracy z aktorką.

Katarzyna Cichopek od dłuższego czasu prowadzi popularny poranny program „Pytanie na Śniadanie”. Podczas wtorkowego wydania show jej telewizyjny partner – Maciej Kurzajewski – wypowiedział się na temat współpracy z aktorką.

Katarzyna Cichopek nie kryła łez, gdy usłyszała wzruszające wyznanie Macieja Kurzajewskiego. Dziennikarz nawiązał tym samym do wszystkich negatywnych plotek, jakie pojawiły się pod adresem jego koleżanki z planu. Teraz aktorka skomentowała całą sytuację na Instagramie.

Katarzyna Cichopek wygłosiła oświadczenie na Instagramie

Katarzyna Cichopek największą popularność zdobyła dzięki roli w kultowym serialu „M jak Miłość”. Obecnie gwiazda spełnia się również jako prowadząca program TVP „Pytanie na Śniadanie”. Występująca u boku Macieja Kurzajewskiego aktorka została ostatnio skrytykowana przez portale plotkarskie za brak wyczucia sytuacji i ciągłe uśmiechanie się w czasie śniadaniówki.

W obronie koleżanki z planu stanął jej programowy partner Maciej Kurzajewski. Dziennikarz pochwalił aktorkę za empatię w trakcie trwania show „Pytanie na Śniadanie” i podziękował jej za możliwość pracowania u jej boku. Katarzyna Cichopek popłakała się oraz podziękowała za wsparcie i miłe słowa.

-Ważne jest, żeby w życiu mieć szczęście, ale ważne też, żeby w pracy mieć szczęście. Ja od półtora roku mam ogromne szczęście, że mam przyjemność prowadzić „Pytanie na Śniadanie” z Katarzyną Cichopek. Bo to jest dziewczyna, która jest niesamowitą profesjonalistką – powiedział w programie „Pytanie na Śniadanie” Maciej Kurzajewski.

Chwilę po zakończeniu śniadaniówki Katarzyna Cichopek odniosła się do całej sytuacji i jeszcze raz podziękowała całej produkcji programu i wszystkim telewidzom za wsparcie. Aktorka opublikowała kilka nagrań na swoim profilu na Instagramie, w których nie kryje wzruszenia z powodu dzisiejszego wyznania dziennikarza, a także dementuje plotki o złej atmosferze w zespole.

-Chciałam podziękować całemu zespołowi „Pytania na Śniadanie” za wsparcie, jakie dostałam dzisiaj i jakie dostaje każdego dnia. Uwielbiam ten team, uwielbiam wszystkich ludzi pracujących przy tym programie. Jest mi tu wspaniale, bardzo dobrze. Wbrew temu, co piszą portale, jest dobrze kochani — powiedziała Katarzyna Cichopek na swoim Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Związek Adriany Kalskiej i Roznerskiego rozpadł się przez znaną aktorkę? Jest bardzo blisko Mikołaja
  2. Portal poinformował, że Aleksandra Kwaśniewska jest w ciąży. Mistrzowski komentarz Oli
  3. Gdzie mieszka Alicja Majewska? Gwiazda wyszła przed dom, spojrzała na płot i zamarła

Tagi:

Martyna Pałka

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Podobne artykuły

Programy

Uczestniczka „Sanatorium miłości” w przezroczystej sukience. Fani grzmią, „wygląda żałośnie”

Czytaj więcej >

Programy

Słynny program TVN nie wróci na ekrany. Stacja podjęła nieoczekiwaną decyzję w ostatniej chwili

Czytaj więcej >

Programy

Andrzej z Plutycz pochwalił się swoim bogactwem, trzyma je pod ziemią w środku lasu

Czytaj więcej >

Programy

Jak naprawdę nazywa się Bandziorek? Ma piękne, dostojne nazwisko

Czytaj więcej >

Programy

Niecodzienne sceny w „DDTVN”. Z okna studia widać było, co robi widzka na balkonie

Czytaj więcej >

Programy

Łukasz Nowicki dyskutował z gośćmi „Pytania na Śniadanie”. Stanowczo wypowiedział się o piciu alkoholu

Czytaj więcej >