Rozrywka.Lelum.pl > Programy > Katarzyna Cichopek zapoznała go w produkcji TVP lata przed Kurzajewskim. Opuści z nim Polskę, podali powód
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 28.04.2023 19:59

Katarzyna Cichopek zapoznała go w produkcji TVP lata przed Kurzajewskim. Opuści z nim Polskę, podali powód

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski
fot. KAPiF

Katarzyna Cichopek jest dużą entuzjastką podróży. To właśnie w czasie pobytu w Izraelu, gdzie świętowała swoje 40. urodziny wraz z Maciejem Kurzajewskim, ogłosiła, że są parą także poza ekranem. Od tego czasu aktorka odwiedziła między innymi Włochy czy Dubaj. 

Wkrótce Katarzyna Cichopek ponownie przekroczy granicę kraju. Tym razem w podróży będzie jej towarzyszył inny mężczyzna. 

Katarzyna Cichopek wyjedzie z kraju. Kto będzie jej towarzyszył?

Katarzyna Cichopek obecnie związana jest z Maciejem Kurzajewskim, z którym prowadzi program „Dzień Dobry TVN”. Wcześniej przez 17 lat była żoną Marcina Hakiela, z którym przed laty podbiła parkiet programu „Taniec z gwiazdami”. W życiu aktorki jest jeszcze jeden ważny mężczyzna, który od ponad 20 lat jest jej mężem… na ekranie. 

To właśnie Marcin Mroczek, z którym Katarzyna Cichopek od lat tworzy szczęśliwe małżeństwo w serialu „M jak Miłość” będzie towarzyszył aktorce podczas wyjazdu do Austrii. 

"Familiada": "słowo, które kończy się na "-ster"? Zdumiewające odpowiedzi

Katarzyna Cichopek i Marcin Mroczek jadą do Wiednia. Po co?

Katarzyna Cichopek i Marcin Mroczek nagrali filmik, na którym zdradzają, że wybierają się do Wiednia. Wszystko przez to, że wystąpią na deskach teatru w stolicy Austrii. 

13 maja gramy dla Was, specjalnie dla mieszkańców Polonii w Wiedniu, „Mayday 2”. (…) Dodam tylko, że nie będziemy tam małżeństwem tak jak w „M-ce” od 20 lat, tylko mamy tam zupełnie inne, mogące was zaskoczyć role – wyjaśnia Marcin Mroczek. 

To jest w ogóle świetny spektakl, farsa, jest bardzo śmieszny, więc będziecie na pewno świetnie się bawili – zapewnia Katarzyna Cichopek.

Katarzyna Cichopek i Marcin Mroczek na spektaklu w Wiedniu

Spektakl „Mayday 2 ” w Wiedniu, w którym wystąpią Katarzyna Cichopek i Marcin Mroczek odbędzie się 13 maja 2023 roku o godzinie 19:00. Bilety są jeszcze dostępne, a w zależności od miejsca ich cena wynosi między 29 a 59 euro. 

Katarzyna Cichopek Marcin Mroczek.JPG
fot. Instagram/@katarzynacichopek