Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Katarzyna Dowbor skomentowała to, jak potraktowano ją podczas Telekamer. Przykra sytuacja
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 27.05.2023 14:13

Katarzyna Dowbor skomentowała to, jak potraktowano ją podczas Telekamer. Przykra sytuacja

Katarzyna Dowbor
fot. kadr z programu "Nasz nowy dom"

Podczas ostatniej gali rozdania Telekamer doszło do nieprzyjemnej sytuacji. Statuetkę otrzymał program “Nasz nowy dom”, którego twarzą przez lata była Katarzyna Dowbor. Kilka tygodni temu świat obiegła informacja o tym, że została ona zwolniona z produkcji, a podczas odbierania nagrody przedstawiciele programu ani razu nie użyli nazwiska prezenterki. Sama zainteresowana postanowiła się do tego odnieść.

Zdaniem wielu osób ta sytuacja zakrawa na skandal, ponieważ dziennikarka przez 10 lat prowadziła hitowy program. Na produkcję spłynęło sporo krytyki.

Katarzyna Dowbor pominięta podczas Telekamer

Cała sytuacja dla fanów jest bulwersująca, także dlatego, że statuetkę dla “Naszego nowego domu” 2 lata temu Katarzyna Dowbor odbierała osobiście. Zdaniem wielu osób wystarczyło imiennie ją wymienić i podziękować, czego jednak nie zrobiono.

- Gratulacje, zasługa całej ekipy i oczywiście cudownej Pani Kasi. Może Panu Miszczakowi się oczy teraz otworzą, jaki błąd zrobił, zwalniając Panią Kasię. Następnej Telekamery nie będzie - brzmi jeden z najpopularniejszych głosów po gali.

Wyszły na jaw zdumiewające informacje o zaginionym małżeństwie z Warszawy. Dlaczego uciekli?

Katarzyna Dowbor komentuje nieprzyjemną sytuację podczas Telekamer

Do całego zamieszania w mediach społecznościowych postanowiła odnieść się Katarzyna Dowbor. Zamieściła ona post, w którym dziękuje fanom.

- Kochani! Bardzo, bardzo dziękuję, bo to od was - naszych widzów ta Telekamera! Dziękuję za Wasze serca, życzliwość i wierność. Bez Was nie byłoby tej nagrody i tego programu. Jesteście jego siłą. Niestety, nie dano mi szansy osobistego podziękowania wam podczas gali, dlatego robię to poprzez media społecznościowe - napisała prezenterka. 

Dodała także podziękowania dla całej ekipy produkcyjnej i doceniła ich pracę.

Fani komentują słowa Katarzyny Dowbor

Pod postem Katarzyny Dowbor pojawiło się wiele komentarzy od jej fanów i innych znanych postaci.

- Kaśka, jesteś wielka! Klasa, elegancja, styl. Z tym się człowiek rodzi, albo i nie.
Przed Tobą nowe, fantastyczne wyzwania! Love! - napisała Hanna Lis.

- Dziękuję pani za chwile wzruszeń, które aplikowała pani podczas programu, za pani ludzkie podejście do trudnego i smutnego losu bohaterów i za pozytywną postawę - napisała internautka.

- Była pani sercem programu, teraz to już nie będzie to samo - napisała fanka.