Rozrywka.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Katarzyna Żak i Cezary Pazura razem? Aktorka opublikowała niewiarygodny komunikat, doszło do wpadki
Martyna Pałka
Martyna Pałka 05.08.2022 22:59

Katarzyna Żak i Cezary Pazura razem? Aktorka opublikowała niewiarygodny komunikat, doszło do wpadki

Katarzyna Żak Cezary Pazura
Instagram/katarzynazak.official Instagram/czarekpazura

Katarzyna Żak największą popularność zyskała dzięki grze, w takich kultowych serialach, jak „Ranczo” oraz „Miodowe lata”. Natomiast Cezary Pazura do dziś uznawany jest za jednego z najwybitniejszych polskich artystów. Co łączy gwiazdy? Obydwoje padli ofiarami zabawnej wpadki.

Katarzyna Żak opublikowała post na swoim profilu na Instagramie, na którym zwróciła uwagę na śmieszny błąd, który wkradł się do artykułu pewnego portalu plotkarskiego. O co chodzi i dlaczego gwiazda oznaczyła pod postem Cezarego Pazurę?

Katarzyna Żak i Cezary Pazura razem?

Przynajmniej tak twierdził jeden z portali plotkarskich w swoim artykule poświęconym znanej aktorce. Twórca tekstu dopuścił się niewielkiej wpadki i przy opisywaniu życia osobistego gwiazdy serialu „Ranczo” napisał, że od kilkudziesięciu lat jest szczęśliwą żoną Cezarego Pazury. Wbrew pozorom, nie ma w tym nic zaskakującego, po prostu dziennikarz pomylił nazwisko aktora z prawdziwym ukochanym gwiazdy — Cezarym Żakiem.

Katarzyna Żak natychmiast wyłapała błąd i udostępniła niefortunny artykuł na swoim InstaStory. Pod postem oznaczyła również wspomnianego w tekście Cezarego Pazurę. Wygląda jednak na to, że aktorka całą sprawę obróciła w żart, ponieważ pod screenem artykułu zamieściła krótki podpis, opatrzony śmiejącą się emotką.

Taka sytuacja — w taki sposób aktorka skomentowała wpadkę z jednym z artykułów.

Co łączy Cezarego Pazurę z Katarzyną Żak?

Zarówno Katarzyna Żak, jak i Cezary Pazura są jednymi z najpopularniejszych polskich aktorów, którzy na swoim koncie mają role w wielu kultowych filmach i serialach. Co ciekawe, jakiś czas temu znany z filmu „Kiler” gwiazdor miał przyjemność grać u boku Cezarego Żaka. Panowie spotkali się na planie spektaklu „Ożenek” wystawianego na deskach Teatru 6. Piętro.

Aktorzy pochwalili się nawet wspólnym zdjęciem zza kulis sztuki. Na fotografii możemy zobaczyć nie tylko „dwóch Cezarów”, jak humorystycznie nazwał panów Cezary Pazura, ale też samego dyrektora teatru — Michała Żebrowskiego.

Zobacz zdjęcia:

Katarzyna Żak ig

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Cezary Pazura (@czarekpazura)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Edyta Pazura obchodziła 60. urodziny męża, gdy doszło do okropnego wypadku. Została poturbowana
  2. On jest gwiazdą TVP, ona zupełnie innej stacji. Wielu nie dawało im żadnych szans
  3. „Ślubu nie będzie”. Gwiazda TVP rozstała się z partnerem. Zabrała dzieci i wyjechała z Polski